Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A pavel féle meztelen harcos,...

A pavel féle meztelen harcos, vagy a wade féle fegyencedzés jobb szerintetek a funkcionális erő növelésére?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Bár én csak a meztelen harcost olvastam, de az infók alapján sokkal jobb. Már csak azért is, mert a fegyencedzés tele van hamuban sült f.szságokkal, és jó néphülyítésekkel. Már csak ezért sem próbálnám ki.
2011. júl. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"hamuban sült f.szságokkal" - gyönyörű! :D


egyetértek. én azzal indokolnám, hogy Pavel nagyon jól és hosszan leírja a gyakorlatok HELYES véghezvitelét, a fegyencből amennyit olvastam nem volt kirészletezve így.

Pavel sokat foglalkozott a test megfeszítésével, a többi izom stimulálásával nyerhető erővel, és így tényleg jó.

ma még csak 3 egykezes volt, de majdnem lenn volt akkor a mellkasom a földön :)

2011. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 escrogar ***** válasza:
pavel egyértelműen :)
2011. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
A Pavel-féle edzésről van egy film is amiben bemutatja az összes gyakorlatot és elmondja,hogy hogyan is lehet csalás mentesen csinálni,bár a címére sajnos már nem emlékszem.
2011. júl. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
szerintem a fegyencedzés sem rossz! én most kezdtem és türhetö!
2011. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Funkcionális erő növelésre a letisztult, ködösítésektől mentes Pavel meztelen harcosa.
2016. máj. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!