Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fejlődik a mellizmom?

Miért nem fejlődik a mellizmom?

Figyelt kérdés

2 és fél honapja járok edzeni, heti 3szor. (tudom, hogy nem nagy idő :D)

Étrendem is okés. Rendesen fejődök, de a mellizmom csak minimálisat nőtt.

mellre fekvenyomással kezdek, (bemelegítésen kívül) csinálok 12-t aztán 3x8 és 6-7-t maxxal amit elbirok.

Azután 45fokospadon (bemelegítésen kívül) 4x8

végül tárogatok gépen. 1x12, 3x8

Nem vártam gigamellizmokat, csak a többi testrészemhez képest, gyengébben fejlődnek.

valamit rosszul csinálok esetleg, vagy mi lehet a baj?


2011. júl. 18. 20:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ijááá inkáb bujatok el a sok hülyeség amit it mondotok tudomén mér nem fejlödtök mer a netes szarokat olvasátok "egy héten egy izmot nem szabad sokszor megmozgatni" stb a sok hülyeség a lo f@szt nem szabad és egy héten nem 3 rom fél orás edzés kell hanem 5 másfél orás edzés buz nyákok :)
2011. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 escrogar ***** válasza:
látszik, sokat értesz hozzá
2011. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Baranyai Mihály, aki edzik legalább fél-1 éve garantálom h kitapasztalta neki mi a jó, de akkoris kox nélkül nemtudsz annyit nőni, csúnyán elmérted...
2011. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
figyeljetek én nem tudom ara felétek mi hogy megy de it igen szerintem ti egy héten kevesebszer edzetek elismerem én csinálom hülyén mer sokan mondják 20 év mulva nem tom majd kinyujtani kezem de akorse fogok heti 3 rom edzést tartani és van ismerösöm aki ugyanigy gyurt mint én ö adta oda az edzés tervét 30 as keze volt mikor elkezdte egy év után 42 es lett neki de az osztálytársaim is járnak és ugyanigy fejlödnek !!!
2011. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!