Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi edzési idő után érdemes...

Mennyi edzési idő után érdemes a kreatint szedni? Mennyire maradandó a kreatin hatása, ha például abbahagyom a szedését és csak edzek tovább kreatin nélkül akkor megmarad a felszedett izom? Vagy csak egy része?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kezdéskor ne, ha már eltelt fél-1 év és akarsz egy kis lökést adni, akkor kell.


Ha megfelelő a fehérje és Ch bevitel, akkor megmarad, ha nem akkor a felszedett víz lemegy rólad, azt kalap, kabát.


Utána ha tutira akarsz mennyi kis BCAA-t meg glutamint érdemes fogyasztani, de nem muszáj.

2011. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 escrogar ***** válasza:
azért a kreatin kicsit komolyabb, minthogy "felszedett víz" lenne.
2011. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nem kajál mellé, akkor mit használ neki? Arra írtam a felszedett vizet. *nem a bőr alá*
2011. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

majd 30 évesen..

fiatalon felesleges

2011. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 dirtboy ***** válasza:
09:37 kevered szerintem a kreatint a tesztoszteron serkentővel,kreatin az fiatalkorban is hasznos izomépítés szempontjából nem csak 30 fölött
2011. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3 év és 30 vagyok.Egyébként most volumass 35-öt szedek és már azért látszik-magamhoz képest-az izom.Mondjuk még csak 3 és fél hónapja edzek újra régebben is csináltam.Akkor majd csak ha letelik a fél év akkor kezdem el a kreatint.Egyébként a volumass 35 mellé mit lehet még szedni?
2011. júl. 19. 10:26
 7/17 dirtboy ***** válasza:
végül is bármit lehet mellé szedni ezek csak táplálék kiegészítők nem lesz semmi baj ha több félét szedsz egyszerre, kreatint az remélem tudod hogy hogy kell szedni,mert ha nem tartod be akkor nem sok mindet fog használni
2011. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nézegettem hogyan kell szedni feltöltési idő szintentartási meg kiürülési idő ha jól tudom.De gondolom tiszta maradandó izom is jön rám a kreatintől.mert olvastam,hogy marad a kreatin után tiszta izom is meg kis víz ami lemegy ugye.
2011. júl. 19. 13:25
 9/17 dirtboy ***** válasza:
igen persze a kreatin az nem csak abból áll hogy víz kerül a bőr alá és majd elmúlik miután már az ember nem szedi,nem a bőr alá került víz a lényeg hanem amit segített az izomépítésben azzal hogy az izomban kötött meg vizet,az természetes hogy a bőr alá fog kerülni víz mert az izomban lévő víz /sejten belüli víz/, és a bőr alatt lévő víz arányban van mindig és egyszerre növekszik vagy csökken. azt nem tudom milyen kreatint néztél ki én a biotech-es kreatin monohidrat-ot szedtem és a por változatot nem a tabisat.Én úgy szedtem 3napig 30gramm,2 napig 20gramm és a szinten tartás napi 15gramm és úgy tuti beválik, 1 gramm-ra kell inni 1deci vizet az adagokat elosztottam 3 felé
2011. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A másik dolog ami nem kreatinhoz kapcsolódik.Én mióta edzem egy kortyot sem ittam.De néha azért szeretnék.Mondjuk egy hónapba kétszer.Ha egyszer egyszer iszom akkor az milyen hatással van az edzésre izomnövekedésre.Vagy lehet e egyáltalán inni ha edzek.mert azért vannak haverok barátok és azért néha illik velük inni:)
2011. júl. 19. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!