Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit érdemes elsőnek csinálni?

Mit érdemes elsőnek csinálni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és 173/74, szóval elszeretnék kezdeni kondizni, de mivel van egy kis felesleg, nem tudom h elsőnek járjak el futni, vagy járjak konditerembe edzeni súlyokkal "gyúrni"?
2011. júl. 20. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

elöször szigorúan a zsír leszedése

Csináljuk együtt???

2011. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

AKkor elsőnek diétázni+ futni kell?

Mert hallottam olyat is h forditva...:S

2011. júl. 20. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad izom, ne szálkásíts le, mert elég érdekes lenne. Tömegelj 1-2 évig, aztán jöhet a szálkásítás. Ha nehezen hízó vagy, akkor úgyse jön annyi zsír, ha meg könnyn hízó vagy akkor vastagításkor pihenőnapokon járj el gyalogolni 1 órát. Ne fuss, nem fog jönni a hús. Azt majd később.


[link]

2011. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen elöször zsírtalanítani első vok csináljuk együtt??
2011. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor augusztusba veszek bérletet és elkezdem, köszi a segítséget. Elég könnyen jön zsír szerintem, bár nemszoktam felszedni, tartom a súlyom.
2011. júl. 20. 21:31
 6/14 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem, hogy szedjek e fehérjét vagy valamit mellé?
2011. júl. 20. 21:32
 7/14 TOMAtm ***** válasza:

jajj neeeee.....most komolyan.

először zsirtalanítani.MIVEL???

először kell egy alap izomtömeg,mert az izom fenntartás energiába kerül.a mozgás energiába kerül.az edzés energiába kerül.kicsi izom kevés energia,sok izom sok energia.ha nincs izomzatod,akkor lassan fogsz fogyni és nem is biztos h fogsz.nem magyarázom mert valszeg nem értenéd.úgy képzeld el mintha lenne egy nagy BMW-d meg egy kis szuzukid.mindegyikhez kapnál 50000liter benzint.melyikből fogyna ki hamarabb?(igy fogy el a hájad is ha BMW vagy).

először izmosítsál szépen,aztán ha van izomtömeged akkor KÖNNYEDÉN le tudsz adni bármennyi hájat.

2011. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Értem én...:D

De az izom felszedéshez szedjek vmi tápkieget vagy csak natúr?:D

2011. júl. 20. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Edzés utánra vegyél tömegnövelőt, vagy vegyél proteint + dextrózt.


Napközben tömegnövelő étrend mellé 3-4 adag protein. Vagy amennyi kell.


És a legfontosabb egy jó multivitamin.

2011. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oks, köszi. Márkát tudsz ajánlani tömegnövelőből? :D
2011. júl. 20. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!