Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri Korán kelést hogy ne...

Megéri Korán kelést hogy ne legyen meleg futáshoz de pihenjek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy mivel reggelente 5-6 óra fele elmegyek futok egy-másfél órát felkelésnél fáradt és nyűgös vagyok hibá fekszem 9-10 óra körül. Nem tudtok valami jó módszer amitől kibirnám magam pihenni és fel is tudnék kelni nyűg nélkül? probáltam pl zuhanyzás reggel de nem sokat segített. HELP!
2011. júl. 29. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam bevált az, hogy délután is alszom néhány órát. Így reggel 5 körül kelek, ebéd után lefekszem, kb. 2-6ig alszom, aztán fenn vagyok és éjfél után fekszem csak le. Egy hét alatt gyönyörűen átáll a szervezet erre :)
2011. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó tipp köszi :)
2011. júl. 29. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Már két hete nincs meleg egyáltalán. Nem értem, miért kell hajnalban futni. A másik meg az, hogy sokkal egyszerűbb késő délután, kora este futni, mint hajnalban. Én ezt csinálom, ha meleg van.
2011. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!