Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Koxolni szeretnék. Mi a...

Koxolni szeretnék. Mi a teendő? 22/f

Figyelt kérdés

Teljesen komolyan kérdezem és komoly válaszokat is várnék tapasztalt emberektől.


Lényeg.


MMA zok , Thai Boxolok , katonai közelharc ra járok emelett napi 8 km futok 5x30 felülés(térd is jön) 5x 20 fekvő , 6x6 húzódzkodás , 10kg-s súlyzóval 5 fajta gyakorlatot végzek mindegyikből 20db ot, 7végén úszok


vagyis annyit edzek hogy a napom fele el is megy ezzel


a problémám a kövezkező lenne:


180cm vagyok és 75-80 kg között ingadozok de felszeretném magam látványosan nyomni 90kg ra kb úgy hogy ne szálkás legyek hanem " nagy darab"


rengeteget edzek és normálisan táplálkozok , hal ,csirkemell , gyors éteremtől távoltartom magam vitaminokat is szedek stb stb


eljött az ideje hogy ne csak szálkás legyek hanem nagydarabb is 180 cm 90kg igy 1 el magasabb súlycsoportba kerülhessek MMA ba.


genetikám miatt vékony kategória vagyok és ezért nyúlnék ilyen drasztikus módszerhez de természetesen az életem a kő kemény edzés és nem konditerem hanem 3 küzdősport és rengeteg edzés szóval nem tunyulnék el


életemben nem csináltam még szóval elkezdeni se tudom hogy kell a legjobban annak örülnék ha valaki emailcimre leirná nekem hogy mit hogyan és hol vegyek


Scoutr@freemail.hu


1x lenyomtam 1 napozin kúrát (kb 1000db piramisba) kb 5 éve amikor épitőiparba dolgoztam napi 10 óra lapátolás és sitt hordáshoz nagyon hasznos volt mert rendesen megdobott de az a szerek leges legalja szóval azt nem erőltetném újra.



előre is köszönöm


és előre kérném hogy az ilyen szövegeket hogy "ez hülyeség ne csináld stb stbstb" ezekre nemvagyok kiváncsi kénytelen vagyok felnyomni magamat , nem divatból csinálnám , ha abból tenném akkor kondibajárnék éjjel nappal és amit csak lehet nyomni nyomnám magamba. :) nekem most eléggé fontos ez és ha ez a "gyors" megoldás akkor ezt nyomom.


2011. aug. 3. 00:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Őszintén, én nem értek a koxhoz. Viszont mi lenne, ha mondjuk megemelnéd a napi bevitt kalóriát és azt dolgoznád izommá?
2011. aug. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
magyarul egyek bármit és bármennyit úgyis ledolgozom ennyi edzéssel / nap elv?
2011. aug. 3. 06:04
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, annyi változtatással, hogy nem "úgyis ledolgozom" hanem át kell dolgoznod. Tehát a cél nem az, hogy fogyjál, hanem izommá alakítsd a bevitt kalóriát. Ehhez azt hiszem kevesebb kardió és sokkal több erőedzés szükséges.
2011. aug. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Azt hittem legalább egy kúra elég részletes ismertetése után jön egy "köszönöm! "


De nem...


Hát, sok szerencsét!

2011. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 °:Amigo:° ***** válasza:

Ugyan mit köszönne?

A válasz méltó volt a kérdés színvonalához.


Komolyan gondoltad, hogy Enantát kúra közben fent lehet tartani a saját teszto termelést?

Tribulussal ?!

Ez vicc.

A tesztoszteron elég erős androgén ahhoz, hogy teljesen leállítsa a saját termelését. Mivel fogalma sincs az utókúráról (különben nem itt kérdezne) ezért semmi értelme nem lenne, főleg mivel az anabolikus tulajdonságai nem túl erősek, így mérsékelt adagban (és önmagában használva) csak mérsékelt eredményt hoz.

Az a 2-3 kiló az víz lenne semmi más.


Ráadásul a "hihetetlen kemény" edzéseit sem tudná tovább végezni, a felesleges vízvisszatartás minden sportteljesítményt csak ront, kivéve az erőemelést.


Intenzív edzés mellett amúgy is nehéz izomtömeget növelni, óriási kalóriabevitelre van szükség, hogy az energiafedezet meglegyen és ne a fehérjékből kelljen energiát nyernie.


Mint minden kezdőnek, a Boldenont ajánlanám, ami anabolikusabb, mint a tesztoszteron, de kevésbé androgén. Minimális a mellékhatása és jó étvágyat csinál, a megnövekedett vörös vérsejt szám miatt az aerob kapacitást is javítja.

Levezetés képpen -ha nem volt túl hosszú a kúra- akkor elég egy doboz Letrozol, ha több, mint 16 hétig megy, akkor napi 300 IU HCG 2-3 hétig.


biztos, hogy több (valódi) izmot hozna, mint a tesztoszteron -amit magában nem szokás alkalmazni, csak erős anabolikák mellé kiegészítésképpen.

2011. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


ebből sajnos sokat nem értettem de ez az én hibám mert azthittem hogy valamivel egyszerübb lesz a dolog :) de 1 dolgot kitudtam szürni: Ha valaki nem lrt hozzá akkor többet árt vele mint használ szóval ha ez igyis van akkor nem vagyok benne biztos hogy ezt kellene csinálnom...


mivel ártani meg nemakarok magamnak.

2011. aug. 3. 14:42
 17/21 anonim ***** válasza:

Kedves Amigo!


Mielőtt okosnak hinnéd magadat megkérdezném tőled elolvastad-e mennyi tesztoszteront is írtam? 188 mg egy 2 ml-es üvegcsében, ha ugyan benne van.

Ha annyira nem akarod túljátszani a szerepedet, - mint épp tetted - ajánlhatok neked nemzetközi szakirodalmat, amelyben többek közt ismertetik, vélhetőleg mennyire gátolja a különböző mennyiségű exogén tesztoszteron adott ideig az endogén termelést. Ugye tapasztaltad - ha ugyan így van (?) már és amennyiben a hereatrófia nem úgy nyilvánul meg, mint amikor két zacskó marad borsószemekkel.


A tribulusz szerepe a LH némi fenntartásában, van, mert több endogén termelés marad meg mint nélküle. A válaszod annyira snassz, hogy el nem tudom képzelni versenyzői múltadat, edzői képesítésedet, főleg nem pedig a kettőt kombinálva. Milyen kár, hogy néhanap ilyen személyként leállok ezen az oldalon vitázni önjelölt okoskákkal.


Az ilyenek többek közt olyasmiben sem tudnak gondolkozni, hogy történetesen nem mindig állt rendelkezésre a hűtőben pregnil.


300 egységenként olyan frankó lassan rehabilitálod a saját termelésed, hogy azalatt új izmaidat akár el is felejtheted. Boldenonhoz 3x1500 IU célszerű, hadd ne mondjam. Nem tudom az árával tisztában vagy-e, és hasonlók. Semmivel nem anabolikusabb egyébként, szintén százon áll az anabolikus hányadosa, esetleges teszten jóval hosszabb ideig kimutatják, és kevésbé használják tömegépítésre, mint a tesztoszteront. Nem tudom miért is nem boldenont állítunk elő...


Hadd legyen meg az örömed!: valóban kevésbé androgén.



Neked is sok sikert Barátom!

2011. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nincs mit! Mindennek utána lehet járni többé-kevésbé. Egy forrást kerülj általában, ez az X-files c. "remekmű".


Talán a mesomorphosis.com - ot preferálom leginkább az internet világában. De jobb versenyzők, edzők és könyvek között.

2011. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 °:Amigo:° ***** válasza:

Kedves Nemtudomkicsoda!


Egy átlagos fiatal férfi napi endogén tesztoszteron termelése 5-7 mg. (sportolóknál nem ritka a 10 körüli érték)

Ez heti 50 mg körül van, tehát ha Te 188 mg-ot viszel be, akkor mi is fog történni?

Először is a vérben KÖTÖTT állapotban keringő (inaktív) tesztoszteron mennyisége majdnem megnégyszereződik. Ez bőven elég arra, hogy a tesztoszteron termelésed leálljon.

Ezt gyógynövényekkel és egyéb "varázsszerekkel megakadályozni nem lehet!

A tribulus egy legenda, semmilyen komoly tanulmány nincs róla, néhány -ki tudja mijen cég által szponzorált- kísérletben idősebb férfiaknál néhány tíz %-os teszto szint emelkedést mutattak ki..... valójában a telekoxolt bulgár súlyemelők hivatkoztak rá, nyilván valamire rá kellett fogni a hirtelen teljesítménynövekedést, amit az akkor még nem kimutatható szerekkel elértek.

Mondom, ez legenda csak...én nem ismerek komoly testépítőt, aki foglalkozna vele.


Ami a személyes részét illeti:

A tollaslabdás válaszod után én sem tudnám elképzelni hogy testépítéssel (is) foglalkozol, főleg miután a pull over gyakorlathoz hasonlítottad azt a mozgást, ami a mai napon is mosolyt csalt az arcomra, amikor egy kliensemmel áthúzást csináltunk és eszembe jutott :-)))

Szóval majd írok arra is, bár az kevésbé szakmai kérdés talán...

Hogy miért kell a Pregnylnek mindíg a hűtőben lennie, azt nem pontosan értem. nyilván csak a tervezett alkalmazáskor kell ott lenni, jelen pillanatban nekem sincs és teljesen jól megvagyok nélküle... :-)


3x1500 egység HCG (5 naponta) az pontosan 300 / nap. Az újabb külföldi szakmai cikkekben (mert olvasok én is olyat, csak törekszem arra, hogy friss infók legyenek benne) már így ajánlják.

(Anthony és Bill Roberts, Dave Palumbo)

pl:

[link]


Itt 500-at ír és Aromasin-t antiösztrogénnek, de ez egy Boldenonnál erősebb kúra levezetése....nyilván van, amikor ennyi kell.


Más írásokban Letrozolt ajánlanak, ami Tamoxifen nélkül is növeli a tesztoszintet és 98 % -os hatékonyságú az aromatáz enzim kikapcsolását tekintve.


"Nem tudom miért is nem boldenont állítunk elő."


Nos a Boldenon a tesztoszteron származéka. Mivel a tesztoszteron anabolikus/androgén aránya nem túl jó ezért bizony a gyógyszerészek hozzányúlnak az alapmolekulához és próbálnak a tesztoszteronnál tökéletesebb, jobb izomnövelő -és kevesebb mellékhatással rendelkező szereket előállítani. Ennek köszönhetjük a Boldenont (is) ami alig aromatizál, nem vizesít így minőségi izomépítésre és hosszú -hónapokig tartó- használatra alkalmas. (a legtöbb mellékhatásért a DHT felelős, a Boldenon azonban dihidro-boldenonná alakul így például hajhullás, prosztata problémák nem alakulnak ki)

.....

Írtam még ide egy csomó mindent, de kitöröltem, mert nagyon elkanyarodtam a tárgytól és igazából nem is érdekel az egész.....

Mindenki azt tol amit akar és azt ajánl amit akar.

Te tesztót ajánlottál én boldenont (de inkább semmit) ennyi...jóéjjt!

2011. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves Amigo!


Mindkét reflektálásodon meglepődtem, bevallom kellemesen csalódtam. Csodák-csodája még ez a bizonyos százalék sincs lehúzva. Nos pár dologban nem értünk egyet, de semmiképpen nem gondolnám, mint elsőre, hogy itt egy tipikus okoskodó van ellenemben. Noha meglehet, te magad ugyanezt gondoltad, vagy gondolod rólam.


Olvasom természetesen e külföldi cikkeket, még az említett szerzőktől. Az a vélemény, amely szerint a tesztoszteron több-kevesebb adagja, - meghatározott ideig! - teljesen kioltaná a saját termelést, nos ezzel nem érthetek egyet. Részben az alábbiak tükrében, (a többi inkább egyszerű logika):


"With regard to inhibition of the hypothalamic/pituitary/testicular axis (HPTA), 200 mg/week of injected testosterone is approximately 2/3 to 3./4 suppressive, while 100 mg/week is about 50% suppressive. For this reason, low dose testosterone use is not particularly efficient, as natural production is already “worth” 100-200 mg/week, and this is mostly lost with the first 200 mg/week of injectable that is used. The particular synthetics which are low-suppressive are, for this reason, more efficient for low-dose use than is testosterone. "


[link]


Természetesen Bill Roberts fenti meglátását, mint mindent az én koromban, fenntartással fogadok.

Az ötvenes években a szovjet súlyemelők már tesztoszteron injekciókat használtak, és gyakorlatilag semmi nem állt rendelkezésre, ami a megbomlott hormonális egyensúlyt visszaállítsa, valamely gyors úton.


Ha gondolod, nagyon szívesen folytatok egy konstruktív vitát a fentiekről, akár a ciklus utáni terápiáról, és természetesen ha valahol láthatólag tévedek, elismerem!


Legyen kellemes napod!


B.

2011. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!