Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Koxolni szeretnék. Mi a...

Koxolni szeretnék. Mi a teendő? 22/f

Figyelt kérdés

Teljesen komolyan kérdezem és komoly válaszokat is várnék tapasztalt emberektől.


Lényeg.


MMA zok , Thai Boxolok , katonai közelharc ra járok emelett napi 8 km futok 5x30 felülés(térd is jön) 5x 20 fekvő , 6x6 húzódzkodás , 10kg-s súlyzóval 5 fajta gyakorlatot végzek mindegyikből 20db ot, 7végén úszok


vagyis annyit edzek hogy a napom fele el is megy ezzel


a problémám a kövezkező lenne:


180cm vagyok és 75-80 kg között ingadozok de felszeretném magam látványosan nyomni 90kg ra kb úgy hogy ne szálkás legyek hanem " nagy darab"


rengeteget edzek és normálisan táplálkozok , hal ,csirkemell , gyors éteremtől távoltartom magam vitaminokat is szedek stb stb


eljött az ideje hogy ne csak szálkás legyek hanem nagydarabb is 180 cm 90kg igy 1 el magasabb súlycsoportba kerülhessek MMA ba.


genetikám miatt vékony kategória vagyok és ezért nyúlnék ilyen drasztikus módszerhez de természetesen az életem a kő kemény edzés és nem konditerem hanem 3 küzdősport és rengeteg edzés szóval nem tunyulnék el


életemben nem csináltam még szóval elkezdeni se tudom hogy kell a legjobban annak örülnék ha valaki emailcimre leirná nekem hogy mit hogyan és hol vegyek


Scoutr@freemail.hu


1x lenyomtam 1 napozin kúrát (kb 1000db piramisba) kb 5 éve amikor épitőiparba dolgoztam napi 10 óra lapátolás és sitt hordáshoz nagyon hasznos volt mert rendesen megdobott de az a szerek leges legalja szóval azt nem erőltetném újra.



előre is köszönöm


és előre kérném hogy az ilyen szövegeket hogy "ez hülyeség ne csináld stb stbstb" ezekre nemvagyok kiváncsi kénytelen vagyok felnyomni magamat , nem divatból csinálnám , ha abból tenném akkor kondibajárnék éjjel nappal és amit csak lehet nyomni nyomnám magamba. :) nekem most eléggé fontos ez és ha ez a "gyors" megoldás akkor ezt nyomom.


2011. aug. 3. 00:09
1 2 3
 21/21 °:Amigo:° ***** válasza:

Tehát 200mg /hét adagban az exogén tesztoszteron a saját termelésed 2/3- 3/4 részben elnyomja. Igaz itt nem írta, hogy milyen hosszú használatról van szó.


Egy másik cikkben említette (meg nem keresem most) hogy 10 mg. dianabol reggeli bevitele után estére pont annyira tér vissza a tesztoszteron szint a vérben, hogy az már nem veti vissza a saját termelést. Ez kb. a határérték, 15 mg. már túl sok, így még ez a viszonylag kicsi dózis is csökkenti a teszto termelést. És valljuk be, a legtöbben jóval többet használnak belőle, ráadásul 2 vagy több részre elosztva a nap során.


Ezért nem támogatom a kis adagú kúrákat, vagy csinálom rendesen, vagy sehogy :-)))

2011. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!