Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Koxolni szeretnék. Mi a...

Koxolni szeretnék. Mi a teendő? 22/f

Figyelt kérdés

Teljesen komolyan kérdezem és komoly válaszokat is várnék tapasztalt emberektől.


Lényeg.


MMA zok , Thai Boxolok , katonai közelharc ra járok emelett napi 8 km futok 5x30 felülés(térd is jön) 5x 20 fekvő , 6x6 húzódzkodás , 10kg-s súlyzóval 5 fajta gyakorlatot végzek mindegyikből 20db ot, 7végén úszok


vagyis annyit edzek hogy a napom fele el is megy ezzel


a problémám a kövezkező lenne:


180cm vagyok és 75-80 kg között ingadozok de felszeretném magam látványosan nyomni 90kg ra kb úgy hogy ne szálkás legyek hanem " nagy darab"


rengeteget edzek és normálisan táplálkozok , hal ,csirkemell , gyors éteremtől távoltartom magam vitaminokat is szedek stb stb


eljött az ideje hogy ne csak szálkás legyek hanem nagydarabb is 180 cm 90kg igy 1 el magasabb súlycsoportba kerülhessek MMA ba.


genetikám miatt vékony kategória vagyok és ezért nyúlnék ilyen drasztikus módszerhez de természetesen az életem a kő kemény edzés és nem konditerem hanem 3 küzdősport és rengeteg edzés szóval nem tunyulnék el


életemben nem csináltam még szóval elkezdeni se tudom hogy kell a legjobban annak örülnék ha valaki emailcimre leirná nekem hogy mit hogyan és hol vegyek


Scoutr@freemail.hu


1x lenyomtam 1 napozin kúrát (kb 1000db piramisba) kb 5 éve amikor épitőiparba dolgoztam napi 10 óra lapátolás és sitt hordáshoz nagyon hasznos volt mert rendesen megdobott de az a szerek leges legalja szóval azt nem erőltetném újra.



előre is köszönöm


és előre kérném hogy az ilyen szövegeket hogy "ez hülyeség ne csináld stb stbstb" ezekre nemvagyok kiváncsi kénytelen vagyok felnyomni magamat , nem divatból csinálnám , ha abból tenném akkor kondibajárnék éjjel nappal és amit csak lehet nyomni nyomnám magamba. :) nekem most eléggé fontos ez és ha ez a "gyors" megoldás akkor ezt nyomom.


2011. aug. 3. 00:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pont a gyorsétteremtol lennél nagydarab, nem láttad a supersizeme-t? :D
2011. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
jaja attól nagydarab leszek olyan lajos ... nemakarok úgy kinézni mint a lajos, mert akkor már gurulok !! :D
2011. aug. 3. 01:19
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tesztoszteron terápia. Mifelénk enantát kötésben 250 mg, azaz 2 ml, 650 körül van.

A tesztoszteron-enantát 72%-a maga a tesztoszteron, az észterkötés, maga az olaj képezi a maradék súlyt. Ez kettőt jelent a befecskendezett, mintegy 188 mg (72%) tesztoszteron időben lassan szabadul fel, egyéntől függően

5-6 néha 8 nap, mire már fele annyi van a vérben.

Azaz, elég a heti egyszeri lövés, egy ilyen alacsony dózisnál. Ez még az az adag, amely a természetes tesztoszteron termelést nem nyomja el drasztikusan. Mégis első naptól kezdve meg kell próbálni fenntartani az endogén termelést. Hétköznapi eszköze a Tribulus Terestris .1000 mg, 30 mg cinkkel kiegészítve. Három héten át, majd egy hét szünet. Ez a tesztoszteronkészítmény csak lassan fejti ki a hatását, ezért két-három hétig alkalmazz napi 20-25 mg dianabolt, vagy naposimot (methandrostenolone). Hirtelen elhagyhatod három hét után. Ekkor véget ér az első tribulus-cink kiegészítés ideje is, amely egy hét szünet után folytatódik.

Ne akarj hirtelen 90 kiló lenni, tedd több lépcsőben. Ennyi edzés mellett ennyi tesztoszteron eredményezhet talán 3-5 kilogrammot.


Ússz, nyújts, melegíts körültekintően, mert ezek az új izmok merevebbek lehetnek! Magnéziumkiegészítés izomgörcsökre: Béres Magnézium + B6. Azért jó, mert részint szerves kötésű, jó biohasznosulással.


Maga a tesztoszteron alkalmazása legyen 12 hét. Addig három tribulus-cink stack is lemegy. A 10-11-12. héten a tesztoszteron-enantát felét szúrd csak, ez 125 mg, 94 mg tesztoszteronnal. Ha ilyen alacsony a dózis, talán elkerülhető a HCG, az egyébként felesleges Clomid, vagy Nolvadex.

A 13. héten a Tribulus menjen fel 1500-2000 milligrammra, és kezd el újra a szemest, de igen kis adagban 5 mg reggel étkezéssel. Szerezz be DHEA - at, 50 mg lefekvés előtt. Ez egy veszélytelen prohormon (olcsó)0, aminek igyekeznek rossz hírét kelteni. A mellékvese termeli, bizonyos %- a átalakul tesztoszteronná. Ebben az időben kezdj hozzá a szemes nyújtotta minimális májterhelés ellensúlyozásának. válassz máriatövist, de gyógyszertári legyen! 100 darabos Silegon. Adagja: 2x1. Egy ebéddel, vagy utána az 5 mg dianabol/naposin után legalább 6 órával, egy másik lefekvés előtt. 50 nap múlva kezdheted a következő kúrát.


Felvezetésnek 25-30 mg methandrostenolone, és 250-500 mg tesztoszteron-enantát/hét. Ha 500, az legyen két alkalommal. Egy mondjuk hétfőn, egy csütörtökön.


Info:


[link]


Keresd a "dianabol cycle" szakaszt, és fordítsd. Amit leírtam, annak egy szelíditett és általam alkalmazott formája, amit leírtam (Ex-versenyző, noha lehet még visszatérek)


WARNING!


Ez nem az egészségről szó, de a kár minimalizálható!

Rendszeres labor, vérnyomás, pulzus, EKG!

2011. aug. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Van fölös májad meg veséd? Ha igen, akkor nyomjad csak.


Ha nincs, akkor ugorj az InterCity alá, gyorsabb, olcsóbb, és fájdalommentesebb.

2011. aug. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__20..


Elég hamar megváltozott a véleményed a gyorséttermekkel kapcsolatban... szerinted itt bárki is segíteni fog? Hogy mit hogyan és hol vegyél? ne fárassz már


Csak szólok hogy jó genetikával 1-2 év alatt simán fel tudod nyomni magad 90 kilóra, de látom neked csak 1 heted van.


A naposimhoz gratulálok.

2011. aug. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm nyuszi te vagy az emberem :)


mitmondasz szerinted ez a gyorséttermi dolog müködhet hogy felszedjek?

2011. aug. 3. 04:15
 7/21 anonim ***** válasza:
he?
2011. aug. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja most azt vetted le hogy támogatlak? HÁT NEM. majd megmagyarázom ha felébredtem, de lehet hogy viccelődsz úgyhogy nem strapálom magam.
2011. aug. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na szóval jól értettem hogy láttad a supersize me-t és úgy akarod ezt eljátszani? Láttad hogy mi történt a csávóval? Nem vagy normális, a sport ebben nem segít, a zsírt meg nem lehet izommá alakítani. Szerintem nincs baj a testeddel amúgy, mondhatni jól nézel ki, csak a vizuális képen vizuálisan ábrázolva nem tetszenek a tetkóid.


Na de magyarázd már el kérlek szépen, MIT VÁRSZ A SZTEROIDOKTÓL? Az a baj hogy nem értem ezt a gyökér gondolkodásmódot. Miért jó neked az hogy utánaolvasás nélkül próbálod szétb*szni a szervezeted? Miért jó hogy felszedsz x kiló izmot aztán "összeszakadsz"? További koxolás nélkül nem fogod tudni fenntartani azt az állapotot az tuti, viszont sikeresen tönkrevágod mindened.


Örülj neki hogy a naposimtól nem lett bajod, persze nem biztos hogy ezután sem lesz. DE ÉN EZT NEM ÉRTEM. Minek csinálod??? Legyél te a "féléveedznincsétrendjedeazértkoxol" csoport vezetője és világosíts már fel, miért nincs pár éved felépíteni valami maradandót?

2011. aug. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

:) mind 2 benne van de próbáltalak terelni nem a 15 éves korcsoport fele vagyis ha itt feltesz egy ember egy kérédst hamar lelehet venni hogy vicc vagy nem vicc maga a kérdés ezáltal a válaszokat is igy várom.


ha jobban értesz hozzá meghallgatom és meg is fontolom, de az off az engem nemnagyon érdekel :)


nagyon intenzív az edzés amiket naponta csinálok ezáltal nekem nem a szálkásodás a lényeg hanem hogy feltudjak szedni + súlyt amit letudjak dolgozni és valós izom legyen belőle ezért keresek alternativákat hogy kiként lehetne látványossá tenni az edzést

2011. aug. 3. 05:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!