Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futócipőt válasszak?

Milyen futócipőt válasszak?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! Szeretnék futni, de tudom hogy a jó futás alapja a még jobb futócipő. Eléggé betonos, kavicsos. dombos a hely ahol tudnék futni, szerintetek milyen futócipőt kéne vennem?
2011. aug. 3. 15:57
 1/4 anonim válasza:

Keress rá a neten. De a legbiztosabb, ha elmész egy sportorvoshoz vagy egy ortopés orvoshoz, elviszel neki egy használt cipőt.

Ha nem akarsz ezzel ilyen komolyan foglalkozni, akkor te magad nézd meg a használt cipődet, hogy a sarok külső vagy a belső fele van kopva (szupinál vagy pronál) és ennek megfelelően veszel cipőt. A decatlonban ezek alapján is ki tudod választani a cipőt.

De mindenképpen szakboltban vegyél, a minimum ár kb. 20 e Ft.

2011. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Reebok Easy Tone nekem nagyon bejött. Futok aszfalton, kavicsos terepen és földúton egyaránt,mindenhol megállja a helyét.
2011. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mint már mondtam, a márka nem az elsődleges választási szempont, így kár márkát mondani.

Előbb a lábadat kell megnézni, hogy hogyan jársz, arra a típusra kell cipőt választani. Utána kell a terepet kiválasztani, majd jöhet a futás gyakorisága, és a legvégén jön a cipő márkája.

Higgy nekem, nagyon régóta futok.

Üdv és sok sikert.

2011. aug. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2011. aug. 8. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!