Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlasz, a legjobb...

Balazs00xx kérdése:

Mit ajánlasz, a legjobb fejlődés érdekében?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 3 éve edzem, sokat fejlődtem de az utóbbi időben vissza estem elég csúnyán , 136kg voltam mikor elkezdtem , utána a rá következő fél éveben leadtam 33 kg-t

majd rá áltam keményen a gyúrásra feljött 5 kg az első fél évben izom majd lassan még 3 ami nagyon szép és látványos dolog volt, tartottam is magamat de 2010 decemberében hanyatlásnak estem... szép lassan azóta feljöttem 120 kg -ra amiből 15 kg kb zsír vagy talán 20 is, edzem megint intenzíven fehérje multi vit , figyelek a kajára rízs csirkemell zöldség de mégsem az a kellő hatás.. ..


tehát

121 kg vagyok 184 cm 20 éves egészségem rendben van ,

3 éve amatőr szinten edzem... ezért a kérdés

heti 4 alkalommal vagyok lent max 5 hogy meglegyen a pihim egy fő és egy mellék izmot dolgozok meg nem tudom helyes e. mell bicó , hát tricó, váll csukja, láb

íjratok kérlek titetket remélem segítetek .


2011. aug. 8. 15:02
 1/3 anonim válasza:
Iktass be minden napra kardió edzést is,és csökkentsd a kalóriát,de azon belül is inkább a szénhidrátot. Az edzést csökkentsd heti 3 ra,de az legyen intenzív.Valamint diétás fehérjét vegyél,esetleg vannak jó zsírégető kiegészítő kapszulák.
2011. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yukata válasza:

Szia!

Ahogy látom megállt a fejlődésed. Az edzés utáni turmixba raksz dextrózt? esetleg kreatin kúrát csináltál már?

4 nap edzés bőven elég. Ha nem fejlődsz semmit akkor nagyon sokat combozz mert az kicsit megdobja a teszto szintedet, sokakat ismerek akiknek ez dobott egy kicsit a fejlődésén. 120 kiló fölött azért már elég sok fehérje és szénhidrát szükséges, lehet hogy nem eszel eleget.

2011. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megfogadom őket . igyekszem !
2011. aug. 8. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!