Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne egy pár kérdésem kreatin...

Lenne egy pár kérdésem kreatinnal kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés

Igen vézna vagyok (65kg 178cm), elkezdtem edzeni hogy változzon. Az edzésem rendben van(bodybuilder.hu és gyúrós haverok segítsége alapján), de az étkezésem kevésbé. Nem megy valami jól, most kezdtem el észrevenni hogy gyarapodtam valamennyit fél év gyúrás után. szeretnék szedni mellé kreatint, sokan mondják hogy jó.

- nincs lehetőségem fehérjedúsan táplálkozni(a sulis kaja nem vmi tápláló, anyám meg dolgozik egész nap, ezért nyáron legtöbbször hideg kaját eszek) akkor is használ, vagy változtassak valahogy rajta?

- ha veszek kb fél kilót az meddig lesz elég?

- 16 múltam, ennyi idősen szedhetem?

- vaterán láttam olcsón, onnan megéri venni, vagy ott inkább kétes eredetű cuccok vannak?


2011. aug. 8. 15:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szia! A kreatin segít a fehérjét beépíteni,tehát fehérjebevitel nélkül felesleges szedni. Inkább proteinport vegyél,ha az megvan akkor úgy már érdemes mellé kreatint szedni. Fél kg egy havi adag,egy kúra kijön belőle.Vaterán megéri vásárolni (énis onnan szoktam) ,árban ott nagyon jó,és nem kétes eredetű,érdemes olyan eladótól venni akinek 100%-os a minősítése,így biztosan nem lesz kellemetlen tapasztalatod.
2011. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 oyeacch ***** válasza:

Ott kezdjük fiam, hogy ha nincs kaja akkor kitörölheted a p*csádat vele.


Anyád egész nap dógózik... Te nem tudsz főzni cseszed?


nem is drága... Elmész egy multilószarba, veszel csirke/pulykacombot/halat, a halat megsütöd, ha combot veszel azt megfőzöd, utána megfűszerezed, főzöl hozzája rizst, dobsz hozzá ződet és ennyi. Ha azt akarod, hogy ember legyen belőled akkor neki kell állni főzni NINCS MESE.

2011. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 dirtboy ***** válasza:

1,igen,jó lenne ha változtatni tudnál rajta,suliba is lehet vinni rizst,csirkemellet meg zöldségeket,szóval az nem kifogás hogy suli van,másik része,amikor otthon van anyád akkor eltudna neked készíteni két napi adagot vagy tanulj meg rozst főzni meg húst sütni és orvosolva is van.

2, fél kiló micsoda,milyen fajta keratinra gondoltál??? Szerintem monohydrate-ra, és az attól függ hogy hogy fogod szedni,de kb.1 hónap,aztán jöhet a szünet

3,igen lehet 16 évesen is szedni

4,vaterás kreatin nem tudom milyen lehet,sosem néztem ott ilyeneket,a tápkiegeket mindig megbízható helyről vettem,ahol azzal foglalkoznak

2011. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 oyeacch ***** válasza:
Nem kell félni a főzéstől. Neki kell állni oszt csá. Ha szar akkor legközelebb jobbra fogod csinálni. Én 2 éve edzek, de úgy megtanultam főzni, hogyha azt mondaná anyám vasárnap reggel, hogy csinálj ebédet 8 főre, megcsinálnám röhögve.
2011. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 yukata válasza:

Szia!

Ahogy leírták már az előttem szólók is a kreatin nem ér semmit megfelelő fehérje bevitel nélkül.Ha tömeget is akarsz felszedni akkor nem árt 2g/test-kg-onként i fehérje bevitel+szénhidrát. Fél kiló kreatin a te esetedben egy komplett kreatin kúra levezetésére elég. Vaterát én inkább hagynám akkor már menj a shop.builder -ra ott jó árban tudsz szerezni. Én is most kezdtem el az edzést 187 centi 70 kilóról startoltam és 3 hét alatt hozott a rendes étrend+edzés utáni fehérje+dextróz+kreatin kombó 4 kilót.

Sok szerencsét! (16/F)

2011. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hé, ne ba.sszatok már le :S kis korom óta tudok főzni, de legtöbbször nincs itthon olyan kaja amiből meleg ételt lehetne csinálni, nekem meg nincs annyi pénzem hogy mindig tudjak venni, ezért gondoltam hogy az ilyen cuccok valamivel olcsóbban kijönnek. A suliban meg amúgyis ba.szhatom majd mert kollégista vagyok.
2011. aug. 8. 15:34
 7/15 A kérdező kommentje:

akkor megpróbálok kialakítani egy rendesebb étrendet, mellette pedig fehérje meg kreatin. köszi a válaszokat! :)

remélem érek el vele eredményt.

2011. aug. 8. 15:42
 8/15 A kérdező kommentje:
vagyis biztos vagyok benne :D
2011. aug. 8. 15:42
 9/15 dirtboy ***** válasza:
ha megszaladna időközben a szekér,besegítesz a jó kaja eléréséért MRP-kel,vagy jóféle tömegnovelővel
2011. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
még 1 kérdés: körülbelül mennyi fehérjét vegyek egy hónapra?
2011. aug. 8. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!