Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi fél óra gyaloglással...

Napi fél óra gyaloglással tudok fogyni?

Figyelt kérdés
A fél óra futás mellett próbálok rendesen enni. Pár kilót szeretnék leadni. A gyaloglásnál kicsit gyorsabb tempóban megyek.
2011. aug. 8. 19:16
1 2 3 4
 1/32 De Puta Madre ***** válasza:
Fogalmunk nincs, eddig mennyit mozogtál, és hogy tehén vagy-e, vagy deszka..
2011. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos eddig szinte egész nap csak a gép előtt ültem, kicsit szerintem kövér vagyok (54 kiló körül).

2011. aug. 8. 19:28
 3/32 anonim ***** válasza:
Tudsz, ha tényleg jól csinálod.
2011. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Olvastam itt-ott pár dolgot. Nagyjából jól csinálom szerintem. Mint már leírtam, kicsit gyorsabb tempóban megyek a gyaloglásnál. Állítólag, ha a karomat lengetem, gyorsabban megyek, vagy mi. De javítsatok ki, ha rosszul tudom.
2011. aug. 8. 19:32
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Alapvetően minden a kaján múlik, de ennyi mozgás 0. Szerintem ennél bárki többet mozog. Én amíg elmegyek edzeni, és hazajövök többet gyalogolok.
2011. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 De Puta Madre ***** válasza:
Viszont ha eddig még ennyit sem mozgott, akkor valamennyit használni fog. Aerob edzéssel próbálkozol valószínűleg. Ez jó lesz, csak majd növeld az időt. Meg figyelj a kajálásra.
2011. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
19:35: itt nem egyszerű gyaloglásról van szó, hanem brisk walkingról. Olvastam egy cikket, mely azt állította, hogy aklóriában közel annyit éget, mint a kocogás.
2011. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
es egy jo tipp:ne egyel lefekves elott 3-4 oraval:)
2011. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
szerintem ez kevés lesz a fogyáshoz.. kezdheted fél óra futással, aztán fokozatosan hosszabbíthatod az időt. ezzel az állóképességedet is növeled.
2011. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Súlyveszteség szempontjából csak a kalóriaegyenleg számít. Az elheasznált energia több legyen, mint a bevitt. A gyors gyaloglás teljesen jó kezdésnek. Aztán ha javul az állóképességed, kocoghatsz. De lehet biciklizni is. A lényeg, hogy érezd, dolgozik a szervezeted: szaporábban veszed a levegőt, gyorsabbn ver a szíved, eleinte van egy kis izomlázad. Nem kell ájulásig hajtani magad.
2011. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!