Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony testalkatú, de plöttyed...

Vékony testalkatú, de plöttyed bőrű vagyok jelenleg, mi a leghatékonyabb a feszesítésre?

Figyelt kérdés

régen sportoltam versenyszerűen, aztán elmentem szülni és a lustaság nem vett rá az edzésre, most eltelt 2 év, és rájöttem hogy ez nem állapot!

kitörés és gugolás mellett még mit érdemes alkalmazni?

Iszom mostmár egyre többet, próbálok minél kevesebb cukrosat enni, minden nap tornázom.


2011. aug. 9. 10:39
 1/4 oyeacch ***** válasza:
Minél több fehérjét viszel be, annál többet tud a tested beépíteni az izmokba. És a bőrt az izmok teszik feszessé, attól lesz alakod. Irány az edzőterem, egy normális teljes testes edzés, belőtt kaja, és megfelelően használt tápkieg a kulcs.
2011. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

adom a teljes testeset. mindent mozgass meg.

és valóban legcélszerűbb lehet a terem, de ha nem tudsz megfelelően étkezni mellé, akkor nagyon lassú lesz a változás, vagy nem is lesz.

2011. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tudok sajnos terembe menni, mert egyedül vagyok a kislányommal, meg pénzem sincs rá sajnos. de itthon minden nap edzek és minden nap más területet mozgatok át. És megpróbálok minél többet inni és odafigyelni az egészséges étkezésre. Nem esik nehezemre mert amúgy is rossz evő vagyok,úgyhogy csak az ételek összetételére kell figyelnem.

Csak kíváncsi lettem volna, hogy van e vmi speciálisabb módszer ami erre éleződik ki, mivel mindenhol elsősorban fogyással kapcsolatos tanácsokat olvasni.

2011. aug. 11. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:

egyszerűsítve: magas fehérjebevitel, kemény edzés.

nem hosszú, hanem leginkább kemény.

saját súlyos az egykezes fekvőtámasz, egylábas guggolás. de emelgethetsz 2 széket egy közéjük akasztott söprűnyéllel, lényeg hogy nehéz székek legyenek.. még én is találtam neten ötletes edzéseket, amik nőknek (a fenét, amúgy nekem is) igen megterhető, és fehérjedús étrenddel biztos hogy némi izomgyarapodáshoz vezet, fokozatosan.

pláne, hogy nem profi testépítőt kell kinevelni, hanem a régi izmaidat ráncbaszedni. kaját ne feledd :) és sok sikert!

2011. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!