Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés: holtponton való...

Testépítés: holtponton való továbbjutás? (csak hozzáértők kérem)

Figyelt kérdés
Sziasztok! a HOZZÁÉRTŐK segítségét szeretném kérni.(főleg több éves edzésmúlttal rendelkezőkét, személyi edzőkét etc.etc. én is eléggé benne vagyok a témában de mégse tudok túljutni a holtponton})17éves vagyok 182cm/83kg közel 2éve edzek, de csak az utolsó 1évben figyelek oda nagoyn az étkezésre, és az utóbbi fél évben rengeteg táplálék kieget is használok...:fehérje,dextróz,bcaa,glutamin,zma,omega3,kreatin,lenmag,multivitamin,amino savak.emelett megy 3óránként a csirke rizs, este túró... Szóval szerintem a tápanyag bevitelem rendben van. Azonban a fejlődésem megtorpant. Most heti 4x edzek . felosztás: mell-bic,hát-tric,váll-csukyla,láb. Az erőm lassan növekszik, de méretekben szinte meg se mozdulok. Már tényleg nem tudom mit tudnék tenni, teljesen tanácstalan vagyok. Esetleg van valami ötlet?Én a túledzésre gondoltam, de nem szeretnék pihenőt tartani, szeretek edzeni. ha volt hasonló problémátok, és sikerült túljutni rajta kérlek osszátok meg velem is!
2011. aug. 10. 01:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

folyadék napi 4-5liter megy. alvás most 8-11óra, suli idő alatt sajnos 5-6-7óra volt csak. alvásminőségem se a legjobb, kipróbáltam a melatonint, de nem segített. nehezen alszom el sajnos.


este cottage cheese/zsírszegény túró megy, lefekvés előtt pedig wheypro ,glutamin,lenmag,olívaolaj,zma,omega3

2011. aug. 10. 22:58
 12/15 °:Amigo:° ***** válasza:
100%

Ha nem jól alszol, gondolom kimész éjjel legalább egyszer budira.... na ennek is van jó oldala :-)))

Én lefekvés előtt bekészítek egy shaket 15 g. L-glutamin + 20 g. Whey Isolate. Ezt éjjel, ha kimegyek gyorsan letolom és már megyek is vissza aludni.

Jól jön egy kis fehérje ilyenkor (is).

2011. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én is szoktam, csak 7gr glutamint, és 20gr myofusiont nyomok bele.
2011. aug. 11. 00:16
 14/15 Diavolino44 ***** válasza:

Ahogy így olvasom, mindent elkövetsz, hogy növekedj! De ahogy írták is, van egy genetikai adottságod, s egy idő után már nehezebben fejlődsz naturálba mert eléred a "maxod". S iszonyatosan nem mindegy a korod sem, még mindig "tini" korban vagy, s a hormonháztartásod meg van örülve, nem ez a legideálisabb profi testépítésre. (de ez csak a személyes véleményem. Legyél egy kicsit türelmesebb!

A másik, ha már ennyi cash-t tolsz bele a dologba, s a jövőben szeretnél ezzel foglalkozni akkor, irány egy profi edző!!!

2011. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
É nem vagyok annyira profi,de szerintem is elértél egy határt.Tarts lazább edzéseket,aludj többet stb.REGENERÁLÓDJ.1-2 hónap múlva újra kezdhetsz keményen edzeni.
2012. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!