Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Mi a tánácsoltok...

Testépítők. Mi a tánácsoltok hogyan edzek sérült vállal? csak edzés közben fáj mellezés és vállazás-nál.

Figyelt kérdés

kb..fél éve folyamatosan fáj a ball vállam edzés közben..főleg mellezés és vállazás-nál szedek izületvédőt,meg próbálok kisebb súlyokkal edzeni(bár szerintem csak kellene a "relatív" nagyobb súly ha tömegelek és fejlődni akkarok..edzések előtt rendszeresen kenem a vállam Nicoflex kenőccsel sokat segít de már nem hassználl úgy mint az elején lehet kezdem megszokni mit tanácsoltok mit használljak?? legyen az kenőcs bármi..


köszönöm előre is!!


2011. aug. 10. 12:54
 1/4 A kérdező kommentje:
edzőtársak közül van aki használta már a Kobralgin kenőcsöt(azt olvasom indiai kobraméreg van benne akkor lehet többet ér venni egy kobrát és megmaratni vele a vállam tuti az lesz az utolsó edzésem de a vállam legalább nem fájna..:) vagy ezeket mondták még:Arkánum sport balzsab vagy Bengay(erről sok jót mondanak mi a véleményetek?
2011. aug. 10. 13:17
 2/4 anonim ***** válasza:
ha fáj, akkor nem kéne edzeni
2011. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nicoflex jó dolog, de neked valószínű ízületi problémád van, arra egy bemelegítő krém nem sokat számít. Orvos.
2011. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem is ez volt nagy súllyal fekpadon meghúztam, csá.

2-3 hónap ki kell hagyni. Hála az égnek elmúlt, bár én csak pár edzést nyomtam le sz@r vállal.

Vagy amit előttem mondtak, orvos!!!

Sokk mindent találsz neten: Googli a barátod!!!!!!

2011. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!