Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéshez szeretnék...

Testépítéshez szeretnék segítséget kérni! Ki mit javasol?

Figyelt kérdés
173 centim mellé 55 kiló párosul. Nagyon vékony vagyok, és emellett lusta is, de kezd elegem lenni ebből, bár én jól érzem magam így is, de a lányoknál sajna elég kevés eséllyel indulok. Rávettek, hogy járjak konditerembe. De ha sajna nem látok fejlődést, akkor hamar el mehet tőle a kedvem magamat ismerve. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi idő alatt, és milyen módszerekkel érhetnék el látványos eredményeket. Milyen étkezés lenne a megfelelőbb. esetleg a fehérjeportól sem zárkózom el. 4 műszak mellett lehet nehezebb lesz, de hátha. Nemtudom mennyi lenne az optimális, de ha egy 10 kilóval nehezebb lennék, az már biztos sokat jelentene. Testadottságaim állítólag jók, széles váll, stb. Nincs rajtam egy deka felesleg sem. Kíváncsian várom hasonló adottságokkal kezdő, eredménykete elért emberek válaszát! 24/F
2011. aug. 10. 15:12
1 2
 1/13 oyeacch ***** válasza:
2011. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dirtboy ***** válasza:

kicsit hosszú lenne mindet leírni,úgy hogy olvass és ha utána van kérdés akkor kérdezz.

itt olvass: [link]

2011. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55kg? hűha
2011. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 cynic ***** válasza:
100%
body builder alapismeretek-rovat, vazz'. ezen kívül ha van keret rá, ajánlom a jumbo-t, abbol is a ződ változatot. minden nap egy adag, ha túl drága, akkor mondjuk pihenőnapokon kevesebbet szedj (még mindig jobb mint a semmi). tipikusan az ilyen vékony, hízásra/tömegelésre képtelen arcoknak fejlesztették ki, szóval szerintem nálad különösen hasznos lesz. és ne hanyagold el a táplálkozást, meg kell tanulnod mennyiségre enni, minőségi kaját (reggel zabpehely, majd rizs+csirke zöldséggel, estére meg tojás v túró).
2011. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 oyeacch ***** válasza:
Na végre bővült a hozzáértő válaszolók csapata. Üdv itt.
2011. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 cynic ***** válasza:
hozzáértő, azaz. ;D üdv
2011. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 oyeacch ***** válasza:
nem normális, hogy mi megy itt az utolsó 2 napban, olyan szinten megugrott az idióta kérdések száma, mint állat...
2011. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cynic ***** válasza:
gondolom az edzőválaszolba már nem mernek kérdezni... :D
2011. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 oyeacch ***** válasza:
ja :D
2011. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nah majd én csökkentem megint a gyökerek számát!
2011. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!