Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéshez szeretnék...

Testépítéshez szeretnék segítséget kérni! Ki mit javasol?

Figyelt kérdés
173 centim mellé 55 kiló párosul. Nagyon vékony vagyok, és emellett lusta is, de kezd elegem lenni ebből, bár én jól érzem magam így is, de a lányoknál sajna elég kevés eséllyel indulok. Rávettek, hogy járjak konditerembe. De ha sajna nem látok fejlődést, akkor hamar el mehet tőle a kedvem magamat ismerve. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi idő alatt, és milyen módszerekkel érhetnék el látványos eredményeket. Milyen étkezés lenne a megfelelőbb. esetleg a fehérjeportól sem zárkózom el. 4 műszak mellett lehet nehezebb lesz, de hátha. Nemtudom mennyi lenne az optimális, de ha egy 10 kilóval nehezebb lennék, az már biztos sokat jelentene. Testadottságaim állítólag jók, széles váll, stb. Nincs rajtam egy deka felesleg sem. Kíváncsian várom hasonló adottságokkal kezdő, eredménykete elért emberek válaszát! 24/F
2011. aug. 10. 15:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez a body.builder.hu tetszik, itt tényleg jól le van írva minden! De amint látom, ez keményebb munka, mint amire gondoltam. Elég lusta ember vagyok, jó lenne, ha valaki felkarolna, aki buzdítana, és ösztönözne... De még olvasgatom az oldalt, és erőt merítek valahogy. Ösztönzésnek jó lenne valami link még, amin látszik, hogy egy kezdő ember hány hónap alatt mennyit fejlődött! Esetleg ha tudtok ilyet, szívesen fogadom! Tudom, google barátom, de aki rendszeresen foglalkozik ilyennel, az gyorsan tud linket dobni, én meg keresgélhetek hosszasan.
2011. aug. 10. 19:58
 12/13 anonim ***** válasza:
keress rá youtube-on kis drako tamás és vörös zoli közös edzésére,aztán nézd meg tamást fb-on.
2011. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, pont egy ilyen edző lenne jó nekem is, hogy jól p*csán rúgjon, ha nem megyek el edzésre, vagy nem bírom csinálni :)
2011. aug. 10. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!