Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Curves fitness teremről...

Curves fitness teremről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elhívtak egy ingyenes állapotfelmérésre, nem tudom van-e értelme elmennem, milyen ez a fajta konditerem?
2011. aug. 12. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Figyelj... ingyé van akkor miért ne? Tipikusan csaj termek az ilyenek, sehol egy fekpad vagy egy erőkeret.
2011. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy ingyen van, de nem győzött meg a szlogenjük, hogy mindössze fél óra egy edzés, amiben benne van a bemelegítés és a nyújtás is.
2011. aug. 12. 09:59
 3/21 anonim ***** válasza:

Attól, hogy elmész és kipróbálod nem azt jelenti, hogy muszáj oda járnod :)

Én is inkább egy hagyományos termet javaslok.

2011. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Melyiket javasolod, Szamuráj? ;)
2011. aug. 12. 10:04
 5/21 anonim ***** válasza:

Hmm... gondolom pesti vagy... én meg jó messze lakok onnan. Olyan helyet keress ami közel van a lakásodhoz, nincs teli minden hülyeséggel és rendes fekpad és erőkeret van bent :) számomra ilyen az ideális terem. Futni tudsz termen kívül is, ilyen futópad meg egyéb cuccok ne foglalják el a helyet. Tudod milyen rossz amikor egy 400nm-es teremben összesen 1db fekpad van? Szánalmas... :) Olvasd el ezt: [link]

Bár ez tipikusan férfiaknak szánt cikk, de hidd el sokkal jobb egy olyan helyen edzeni ahol nem tizenéves hobbigyúrmák meg eszetlen 12 éves kis r1bancok vannak. Nem csak kedvesebbek és családiasabb a hangulat de sokkal nyugodtabban is lehet edzeni. Engem pl zavart a nagyobb termekbe a tükör is...

Egyre figyelj mindenképp: WC legyen a közelbe :D Nagyon rossz amikor guggolás közbe jön rád a kakkanthatnék és ki kell menned jóformán az egész épületből, hogy könnyíts magadon.

2011. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Aham, értem. Ahová járok, az nem túl nagy terem, de tükör van, és utálom... Mondjuk fekpadot, meg erőkeretet életemben nem használtam. Nekem a "kedvenceim" az evezőgép, az ellipszis tréner, meg ezen kívül súlyzózni szoktam. Gépen futni soha, mert az egy marhaság szerintem, legalábbis nyáron, mikor kint is lehet futni.

És köszi a részletes választ! :)

2011. aug. 12. 10:53
 7/21 anonim ***** válasza:

Egyiket se használtad? Szégyelld el magad! :D A világon a két legjobb találmány :)

Mindegy végülis az a lényeg, hogy meglegyen a teljes testes edzés :)

2011. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
11:07: Egyiket se, szánom bánom. :( De ma, mikor megyek, megkérek ott egy (lehetőleg kopasz, és sutyiban magnéziaport használó) izomkolosszust, hogy prezentálja nekem a helyes használatot, majd segítsen a bemutatott gyakorlatok kisebb súllyal történő reprodukálásában. Okés? :D
2011. aug. 12. 11:14
 9/21 oyeacch ***** válasza:
örülni fog, hogy segíthet, de én inkább egy személyi edzőt keresnék meg.
2011. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Jó! :D arra figyelj, hogy olyat kérj meg aki már végzett az edzéssel ne közbe zavard mert lehet morcos lesz :)
2011. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!