Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet otthon igényes izomzatot...

Lehet otthon igényes izomzatot kidolgozni?

Figyelt kérdés

Gépek, táplálék kiegészítők nélkül.


160 vagyok 60 kiló. Van rajtam felesleg, de azért sportos vagyok. Felülésből 80-100 lemegy, fekvenyomás 50 kiló kimegy, 40 fekvő, 4-5 húzózdkodás.


16f


2011. aug. 12. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

ha fekpadod van,már csak rudak és súlyok kellenek.

mi ez a tápkieg ellenes dömping itt?

2011. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
csak simán nem akrok rá pénzt költeni. és nincs fekpadom, azt egyszer kondiba csináltam de ritkán járok, nyáron egyeltalán enm
2011. aug. 12. 15:31
 3/24 anonim ***** válasza:
lehet de kell fejleszteni a gyakorlatokat:)
2011. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 oyeacch ***** válasza:
NEM
2011. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

Amikor a kérdést megláttam akkor még azt mondtam volna, hogy igen. Ha van otthon egy konditermed de legalább egy fekpadod és egy erőkereted akkor elég jól összeszedheted magad, megfelelő kaja mellett (már feltéve ha tudod mit, hogy csinálsz szóval kezdőlöketnek egy személyi edző nem ártana aztán nyomhatnád otthon is akár)


Aztán megláttam a első szót: gépek nélkül... végülis nem gép ez, csak pad meg keret meg egy csomó tárcsa és rudak.


Mondom jó... nézzük tovább és amikor kiderült fekpadod sincs feladtam. Én a helyedbe lelőném magam... mi az, hogy nem akarsz rá pénzt költeni? Pfff szánalmas vagy, ez a sport NEM VALÓ NEKED! Menj inkább futni ahhoz nem kell pénz, csak egy cipő.


PÉNZ, KAJA, RENDES CUCCOK híján kb semmit nem fogsz elérni.

2011. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
ez nagy igazság!!!
2011. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

hát akkor kapd be. nem fogok ezreket fehérjére meg kreatinra költeni, nem fogok havi 5k-t fizetni bérletért, és nem fogok otthonra magamnak 10ezrekért gépeket venni. nem testépítő akarok lenni. és minek is kéne, ha el tudom érni tolóckodással, húzódzkodással, fekvőtámasszal, felülssel?


csírák

2011. aug. 12. 18:19
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Te meg egy kis majom vagy b+! Keress rá a fegyncedzésre az a neked való.
2011. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
Te meg egy kis majom vagy b+! Keress rá a fegyencedzésre az a neked való.
2011. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ja az vagyok. meg szánalmas is nem? csak azért, mert úgy szeretnék valamit elérni, hogy nemigen költök rá, csak szorgalmas vagyok, és akarom.


hát barátom, te akkora egy paraszt vagy, hogy az első legódból is ólat építettél :)

2011. aug. 12. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!