Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box mellett franciarudazok,...

Box mellett franciarudazok, kézisúlyzózok itthon, lelassulok?

Figyelt kérdés
hogy lehetne megoldani,h ne következzen be a lassulás?nyújtással?
2011. aug. 15. 14:02
 1/5 oyeacch ***** válasza:
Fogod a franciarudat, meg a spanyolt is. + még a súlyokat, és nekiállsz velük futni. Futás közbe bicepszezel, meg nyomsz fekve, így nem lassulsz le.
2011. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
nézz utána Bruce Lee életének hátha találsz edzés tőle.Súlyzós edzésekkel gyorsabb lett,a lényege az ő edzésének azt hiszem az hogy erősebb legyen,sokáig bírjon az izma maxon dolgozni,és ne szedjen fel sok izmot,bár azt nem tudom hogy csinálta mert elég sok proteint ivott.A nagyobb izomtömeg és ha nincs rendesen lenyújtva azok lassítják az embert.
2011. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
szerinted a 173 cm es 102 kilós Iron Mike Tyson hogyan edzett?lassúnak sem mondom,nézd meg pár korai meccsét,fénykorában végigvert mindenkit és rengeteg súlyzós edzést csinált.az ütőerőhöz szükséges technikát az edzésen megtanulod,de egy 60 kilós bármennyire ügyes is soha nem üt akkorát mint egy 90-100 kilós ember,egyszerű fizika.és itt most lehet jönni mindenféle mesével,mendemondával,harcművészeti sztárokkal,de valójában ezek a kivételek csak erősítik amit fentebb leirtam.
2011. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,akkor ugyan úgy eddzek tovább?itthon gyúrás,plusz eddzés ott úgyi rengeteg fekvő,meg zsákolás van majdcsak jó lesz
2011. aug. 15. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, meghülyülni nem fogsz, az tutkó!
2011. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!