Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő kellene h látszódjo...

Mennyi idő kellene h látszódjon az eredmény?

Figyelt kérdés

azt szeretném h ne legyenek úszógumijaim :S :).

14éves vagyok

172cm

75kg :s

minden nap tornázok,és heti két foci edzés

minden este 200 felülés

50 fekvőtámasz

és már 1hete kenyeret és édességet se eszek.

ha igy csinálom továbbra is akkor kb mikorra fog látszodni a változás ??


2011. aug. 15. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:

jah és fiú vagyok ,

és még irjatok az étkezésről is :)

köszönöm

2011. aug. 15. 16:36
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
14 éves vagy majd nősz még és akkor jobban megy le a testzsírod.
2011. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
29%
A kérdezőnek én csak annyit tudnék mondani, hogy ez szerintem egy egész jó edzésterv, és max 1-2 hónapon belül fog látszani az eredmény is :)
2011. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olvass, minden téren jót fog tenni...

Minden a kaján múlik szinte, szóval, ha az rendben van, akkor te is rendben leszel

2011. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :)
2011. aug. 16. 13:37
 6/8 A kérdező kommentje:
és még súlyozni is szokok minden nap
2011. aug. 16. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Számold ki a napi kalóriaszükségleted(orvosilexikon.hu),és azt,hogy mennyit vihetsz be,ha fogyni akarsz.Ez alatt az érték alatt próbálj maradni minden nap,az edzések egész jók,a felüléstől viszont helyi fogyást ne várj,hiszen helyi zsírégetés NINCS.A 2 foci jó,mellette súlyzózz,mondjuk heti 3x,meg 1x fuss,1 pihenőnap.14 évesen nem kell neked profi kaja és edzésprogram,ha csupán a kalóriabevitelre odafigyelsz,valamint az édességeket,chipseket,cukros üdítőket,túlzottan zsíros kajákat kerülöd,jönni fog az eredmény.Hajrá,kitartás;)
2011. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Offthewall ***** válasza:

csak vizet igyál, és kajáknál próbálj napi 2-3x csirkét pulykát vagy valami tenger gyümölcsét enni salátával, zöldségkörettel, vagy minimális, nem zsírosan sült krumplival. Esetleg 50-60 g rizs, abból több ne menjen.

kerüld az összes üditőt, nasit, ha nagyon kell max gyümölcs és gyümölcslé de ne sokat, mert az is csupa egyszerű szénhidrát max tömegnövelésnél szabad. Vagy csinálhatod így, ahogy most, hogy csak az édesség lett kilőve, és akkor meg kérdéses, hogy ha anyuci pörkőteslecsóshurkásmájat süt főétkezéseknek, hogy lesz negatív a " kalória-egyenleged".

2011. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!