Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan eddzek hatékonyan otthon?

Hogyan eddzek hatékonyan otthon?

Figyelt kérdés

Helló! 15 éves fiú vagyok, van rajtam eléggé sok felesleg. 62-63 kiló között vagyok, és olyan 165cm körül vagyok.(igen, eléggé kisnövésü vagyok.)

Szeretnék megerősödni, konditerembe nemjárnék, itthoni eddzésre gondoltam. Milyen gyakorlatokat végezzek? Úgy szeretném hogy érősebb is legyek, és ne legyen rajtam ennyi felesleg. Futni eltudnék járni, de nembirok nagyon sokat.

Előre is köszi


2011. aug. 15. 18:24
1 2 3
 1/24 oyeacch ***** válasza:
Üss össze egy fekpadot, és vegyél 2 kézisúlyzót. ha ez megvan, gyere vissza, írok rá edzéstervet. A súlyzó legyen min. 10kg.
2011. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Egy darab kézisúlyzóm van, pont 10kg. 2kg a rúd, 2x2kg, 4x1kg nehezékekkel. Pad nemhiszem hogy lesz. De amúgy nemfog a növekedésben megállitani ha eddzek?

Azért írd le kérlek az edzéstervet. KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

2011. aug. 15. 18:52
 3/24 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Nekem is írhatna az első egy edzéstervet. 165 cm magas vagyok és 52kg. Előre is kösz.
2011. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 oyeacch ***** válasza:
1 kézisúlyzó nem elég, sajnálom. Esetleg ha lenne egy kétkezes rúd, meg súlyok az már más, de egy kézisúlyzóval csak bi/tricepszezni lehet. Jó, lehet egy kézzel fekvenyomni, oldalemelni, vállból nyomni, evezni, de... nem az igazi.
2011. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ugyanmár 10kg is tűnhet 100nak csak okosan kell vele bánni...
2011. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

oyyeacc

légyszives nekem írnál hasizomra gyakorlatokat? néztem a body bilder weboldalt, de túl sok a gyakorlat, én a hasprésre gondoltam, meg írták, hogy heti 2x10 perc elég, van ezen kívül egy ab-king hasizomerősítő topshop kókány valami, az szerinted ér valamit? illetve elég a hasprés, hogy az egész hasam kockás lehessen? vagy ha azab-kinget is hozzáveszem, úgy is kevés lenne?


mit ajánlasz? előre is kösz az okosságot

2011. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 oyeacch ***** válasza:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:57


A kérdés tartalmát tekintve, illetve tájékozottságodat figyelembe véve inkább nem válaszolok. Kockahas csak edzéstől nem lesz, illetve a csak erre hajtókat, akik mást nem edzenek mellé, nem tartom sokra.


Ui: Ha már builder, kezdhetted volna az alapismereteknél.

2011. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
igen, tudok mindent oyyeacch, nemrég kezdtem eddzeni, most jövök bele, mindent eddzek, csak még hasra nincs tervem, de a többire igen, és azokat is a netről szedtem össze, tudom, hogy le kell szálkásítani, meg étrend meg minden, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mely gyakorlatok elegendőek ahhoz, hogy kockahasam legyen, de mindegy
2011. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 oyeacch ***** válasza:

Na így már más.


Én nem túlzom el a hasedzést. Csigás harangozás 4*20, de 15től már úgy menjen, hogy majd beszarsz. utána hasprés 4x amennyi megy, vagy római pad 4x amennyi megy.

2011. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

nem járok edzőterembe, itthon eddzek, megvan a megfelelő felszerelésem mindenhez, csak a hasazáshoz nincsen, csak egy ab-king felülő, ami ilyen:

[link]

[link]

2011. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!