Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenék és láb formálása feszesí...

Fenék és láb formálása feszesítése?

Figyelt kérdés
Tudtok valami hatásos,gyakorlatot fenék formálására,feszesítésére? olyan írjon akinek van valami tapasztalata.2 hónapja tornázok,van valami eredménye,de még elég kevés.
2011. aug. 16. 13:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen ez így igaz,viszont az elég vicces tényleg ha valaki elhiszi,h ettől a tornától ilyen eredményeket elérhet.Igazat megvallva,nekem az már kicsit túlzás ahogy ő kinéz.becsülendő a kitartása meg minden,de nekem nem tetszik.Bár inkább ilyen legyen az ember,minthogy daruval kelljen felemelni:D
2011. aug. 16. 15:53
 12/17 Ráffájel ***** válasza:
Igen ez megint szubjektív. Dicséretes amit elért, az már kevésbé, hogy hülyíti a népet, a párjával együtt. Ha rajtam múlna mindkettőt eltávolítanám a médiától. Ez már nem az emberek segítségéért megy hanem a minél nagyobb bizniszért, pedig Norbi nem így kezdte... Bár tény és való a sok birka embernek könnyebb egy kész rendszert mutatni ahelyett, hogy elmagyaráznák valóban, hogy megy a dolog. A nők örülnek, hogy fogynak csak a végén van pofára esés amikor úgy járnak mint te. Lefogytak de valljuk be zsírosok maradtak. A sok ember meg nem hajlandó meghallani se, hogy keményen kell edzeni és nem elég az otthoni felszereltség, kivéve ha nincs egy garage gym-ed. El van b4szva ez az egész magyar nép. Az ország kb 6% sportol/mozog, ez a szám a japánoknál közel 70%.
2011. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az a lényeg teljes testes edzést nyomassad szépen. nem leszel tőle testépítő alkatú, sőt még fitness alkatú sem. ahoz évek kellenek. a tested nem úgy működik, hogy kis receptorok vannak a tenyeredben, amik érzékelik hogy súlyzóhoz vagy kondigéphez nyúltál, és azonnal utastást küldenek az izmoknak, hogy nőjenek sürgősen :D
2011. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Ráffájel ***** válasza:
Pedig nem lenne rossz :D Egész nap fogdosnám az egykezes rudamat XD
2011. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2011. aug. 16. 16:21
 16/17 anonim válasza:
nekem a taekwondo segített. Soha nem voltam kövér 46kiló és 160 centi voltam amikor elkezdtem ez pár hónap alatt igaz hogy 52lett de még soha nem volt ilyen kemény combom meg fenekem. Ha van rá lehetőséged ajánlom hogy próbáld ki.
2011. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi:) lehet kipróbálom
2011. aug. 18. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!