Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi elérhető...

Szerintetek ennyi elérhető testsúlyos edzéssel?

Figyelt kérdés

Üdv.


Az lenne a kérdésem, hogy mondjuk egy ilyen felsőtest, mint ez: [link]

vagy ez [link]

elérhető e testsúlyos edzéssel?

Tehát kondi nélkül, jó kajával, mondjuk 2 éven belül?


Köszi. Lécci csak olyanok válaszoljanak, akik hozzáértőbbek!


2011. aug. 19. 16:45
 1/8 dirtboy ***** válasza:
igen, elérhető
2011. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat tudnátok mondani?
2011. aug. 19. 16:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert eddig bármikor mondtam, hogy testépítést akarok ilyen szinten, mindig rávágták, hogy kondi nélkül nincs élet, testépítéshez kondi kell.
2011. aug. 19. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2. 1 év volt heti 5 konditermi edzéssel és megfelelő étrenddel. Azt tuti nem tudod testsúllyal. (pont ma olvastam valahol.) Az elsőt viszont igen. Kb semmi izom nincs rajta.
2011. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy megnéztem, hogyan edzett Taylor és lényegében ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=M3vY4KodIRM Itt a pali, csak testsúlyos edzésekre hivatkozik. Meg használ ugye egy gumikötelet, de az nekem is van.


Az elsőn, miért nincs izom?

2011. aug. 19. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak szinte nincs, de minimális. Annyi, hogy szálkás.
2011. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TOMAtm ***** válasza:
hát biztos vonzó,de nekem a széles váll,kemény mellizom V-alak ami edzésnek minősithető.ha minimálisra csökkented a kajálásod és saját súlyos testedzést végzel elérhető elég hamar.igazából szinte semmit nem kéne csinálni csak a testzsirt csökkenteni,mert ezek nem valami izmosak,csak nincs rajtuk zsir.
2011. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a kiindulószint. Egyéb vonatkozásban ez a fickó arányos, jó felépítésű, de testépítő szemszögből nézve a hipertófia igen szerény.


Úgy vélem ez a felsőtest simán überelhető, mindössze három négy gyakorlattal. Ezek a következők:


Fekvőtámasz - nem saját, hanem plusz súllyal. A technikai megoldás a hátitáskát okosan megtöltő könyvek jelentik, amely nem inog rajtad. Próbálj egy húsz kilónyi tömeget használni. Még jobb ha a lábad is fejleszted, ami által nehezebb a combod. Talán 3x15-20 ismétlés elegendő, mint végcél.


A teljes mozgástartományban végzett alsó fogású húzódzkodás, szintén megteszi a hatását. 3x8-10 ismétlés teljesen leengedve, majd az áll fölé húzódzkodva több, mint elég lesz.


Aki megoldja a fekvőtámaszt hátitáskával, elég kreatív lesz az oldalemeléshez is. Életemben - egy profi testépítőt beleszámolva - kevesebb embert láttam, mint tíz, aki szabályosan csinálta volna.


Teljes felülések, szintén nem elég a felsőtest, mivel az ellenállás kicsi a masszív bordákhoz. Hajlított térddel, lefogott lábfejjel (valaki segédkezik) juss el 15 ismétlésig extra, ugyanennyi súlyú terhelésig!

2012. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!