Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincs mellizmom?

Miért nincs mellizmom?

Figyelt kérdés
Hali...lassan 1 éve kondizom, heti 4 alkalommal szoktam. 17/F vagyok. A karomon látszik igazán a változás, a hasam alapból kockás volt, viszont a mell izmaim még mindig kicsik...az edzéstervemmel nincs baj, mert azt egy profi testépítő csinálta nekem. Lehet az a baj, hogy alapból elég sovány vagyok?...szóval 1 deka felesleg sincs rajtam amit izommá lehet alakítani:S Nem szedek semmi tömegnövelőt vagy hasonlót.De már nagyon idegesít, hogy alig van mellizmom, lassan 1 év kondi után, míg látom, hogy jönnek új emberek, akiknek 2-3 hónap alatt meglesz...
2011. aug. 22. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Helyedben azon izgulnék miért nincs agyam és miért vagyok idióta.
2011. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
<3
2011. aug. 22. 11:22
 3/13 bix ***** válasza:

nagyon egyszerű a képlet:


végeredmény = 30% edzés + 70% KAJA


minden a konyhában dől el, és mivel te b@szol enni rendesen így a szervezeted meg b@szik nőni rendesen. az élet következetes.


és meg ne kérdezd hogy akkor mit egyél. go google, tömegnövelő étrend.

2011. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát abban igazad van, hogy nem eszek eleget :\ Megpróbálok ezen változtatni...
2011. aug. 22. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy év kondi alatt elolvashattad volna egyszer az alapismereteket, hogy rájöjj, milyen nagy baromságot írsz.

Zsírból soha nem lesz izom, nem azért nem fejlődsz, mert nincs felesleg rajtad, hanem mert szarul kajálsz.

A testépítő által összeállított edzésterv meg biztos f.sza, de nem áll ott melletted, így ki tudja, hogy végzed a fekvenyomást pl, és mennyire dolgozik a melled, a gyakori tricepsz, és váll besegítés helyett.

Edzés után menjen egy turmix, és rakd rendbe a kajád, és akkor minden rendben lesz.

2011. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdésem, hogy a turmix...az milyen turmix ? Tojás, tej, banán ? bocs ha hülye kérdés ez is...
2011. aug. 22. 12:12
 7/13 anonim válasza:
100%

szerintem többet kéne a melledre edzeni!

és igen,egyél sokat,húsféléket,tejtermékeket,tojást... :)

2011. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó változtatok az étrendemen :D A fekvenyomással pedig vannak bajok...mármint, néha úgy érzem, hogy szarul csinálom, mert van, hogy utána a karom fáj...biztos sokat segítek be tricepszel. Majd még utánanézek, hogy lehet mindent szabályosan csinálni, meg, hogy mit csinálok rosszul
2011. aug. 22. 12:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérj egy időpontot egy személyi edzőtől, az egy óra alatt minden megmutat a fekvenyomással kapcsolatban. A továbbiakban meg kérd, hogy segítsen valaki fekvenyomásnál, mert kívülről egy tapasztaltabb, régebb óta edző ember is megmondja, mi a hiba.

Az étrendedet rakd rendbe, nézz body.builderről egy tömegnövelő étrendet, és onnan válassz.

A turmix alatt fehérjeturmixot értek, edzés után, szőlőcukorral.

2011. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fehérje turmixot ? Akkor a tömegnövelőt felejtsem el ugye ?
2011. aug. 22. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!