Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Budapesten érdekelne,...

Offthewall kérdése:

Üdv! Budapesten érdekelne, hogy milyen edzőterem, edző, klub stb. foglalkozik kifejezetten keményvonalasabb junior testépítéssel, erőemeléssel? 15/F

Figyelt kérdés
Jelenleg még elég ramaty vagyok, mivel kb. 45-50 kilót nyomok pl. fekve, segítő nélkül, edzőtárssal(a segítőm gyenge és kb csak 2-2 újja van a rúdomon, úgyhogy ez valami pszichológiai dolog lehet) 60 is megy kb. Tehát még elég ramaty vagyok viszont komolyan veszem gyakran járok le, eleget alszok, no cigi, no pia, precíz táplálkozás/diéta, megfelelő kiegészítő használatra törekszem, nem sajnálom kajára és kiegre a pénzt(pedig nem vagyunk milliárdosok mielőtt valaki...) Tehát leginkább az érdekelne, merre induljak el ha célom(nem, nem gyerekes álom) a végletekig feszegetni a natural testépítést.(van 1-2 verseny szintű natural fizikum, akiknek nagyon jó a genetikája, de nyilván nem ők nyerik a nagyobb profi versenyeket, nem arról van szó) szóval hogy érhetnék a nyomdokaikba, hogy szárnyalhatnám túl őket :) Persze, alázatosan, normális hozzáállással valahogy csapódjak hozzá pl. Vörös Zolihoz, és emiatt költözzek le Buda(pest)ról/ről na ilyesmi nem játszik :DD Iránymutatást kérnék, hogy készülhetek az egészre a legtudatosabban, kivel stb. tehát elsődlegesen bodyzni szeretnék, de indulni mellette pl. Brutal Challengeken, Scitec raw fekvenyomó versenyeken, stb. még ha nem is döntök világrekordot de a lehető legjobbat hozni ki magamból natur) valaki tudna segíteni?:D 3. kerben vagyok, de megpróbálnám alárendelni a dolgokat ha kell a budapesti utazgatásnak ha ez kell.
2011. aug. 23. 00:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mi lett veled azóta? Edzel még?
2016. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!