Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem? Osztálytársam...

Ezt mire véljem? Osztálytársam szteroidozik

Figyelt kérdés
osztálytársam ki van gyúrva 1 évet edzet tisztán utána nyomatot szteroidot nagyon izmos kemény és nagydarab lett,kb 90 kg a gyerek.azt nem értem hogy ha tesin erősítés van miért nem bír 5 fekvőt lenyomni és miért nem bírja egyszer se felhúzni magát .én 80 kg vagyok 1 hónapot edzetem és amilyen szélesen meg tudom fogni a a csővet felhúzom magam10 szer simán szabályosan nem tudom mire vélni pedig izom nincs rajtam kezem puha inkább meg laza ernyedt
2011. aug. 23. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert attól, hogy szteroidokat szed, nem lesz semmivel erősebb, az csak felpumpálja, és olyan lesz, mint egy lufi, de belül semmi erő nincs.
2011. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
BMW kasztniba trabant motor, nekünk mindig így példálózott az edző :) És szerintem egyértelmű miért nem bírja..
2011. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
a szteroid vizet köt meg az izmokban. tehát az nem tiszta izomszövet, hanem csak víz. akkor mitől legyen erős?
2011. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg ugyan olyan hülye, mint itt ti itt 3an azért.
2011. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
*- az egyik itt És tájékozódjatok kicsit.
2011. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Szerintem fogalmad sincs arról, hogy mi az a szteroid. Az első 3 válaszolónak sincs, az is biztos:) Sőt, lehet hogy a haverodnak sincs...

Ha megmondod mit bökött magának vagy mit szedett, akkor megmondom miért nem tud lenyomni 5 fekvőt!

2011. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 °:Amigo:° ***** válasza:
100%

Nehezen hiszem el, hogy nem tud 5 fekvőtámaszt 90 kilósan.

Valószínüleg nem tudja hogy kell, mert nem szokott fekvőtámaszozni.

És középsuliban (20éve) akármennyi fekvőtámaszt lenyomtam, de akkoriban az első konditermi edzésemen nem hiszem, hogy 40 kilónál többel nyomtam fekve.

Most 150 kilóval nyomok és -bár évek ótta nem fekvőtámaszoztam, 10-15 biztos menne :-)))

(ki tudja)

Mindenki abban erős, amire edz.

2011. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 unity válasza:

Amigo válasza a legjobb...


egyébként minden genetika, és az ilyen sportokban mindig saját magához kell mérnie magát az embernek! GENETIKA valaki több kúra után sem néz ki úgy mint ahogy valaki ezek nélkül

2012. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!