Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Észre lehet venni kigyúrt...

Észre lehet venni kigyúrt valakin hogy szteroidozik e? és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztosan csak különböző vizsgálatokkal. Ne csináld!
2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Essszemben se volt és nemis lessz ne aggódj csak gyúrok és kíváncsi vagyok van e látványo különbség valami(pl vizesebbek puhább izom vagy mittudom én)hogy mglehete különböztetni
2011. okt. 27. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

ha túlzásba viszi akkor azon hogy nem megijjedsz amikor látod csak megsajnálod vagy ha meglátod akkor röhögőgörcsöt kapsz...


volt olyan ember aki a karjába szúrt anyagot hogy izmosabb legyen... lett is az anyagból egy kupac de erősebb nem lett. sőt olyat is láttam hogy a karja kiszakadt :D

2011. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jah azt énis láttam már háth sztem nem éri meg már csak azért sem mert akk nem becsülöd meg 3 hónap alatt topon így meg évekig szenvedsz izzadsz a sikerért minden rezzenést figyelsz hogy nőttél e már hogy fejlődsze rendesen, és várod az időt mikor eléred a célodat önelégülten leülj és igyál egy hideg sört XD valami ilyesmi vagyok csak az önelégülés meg sör a kakukk tojás
2011. okt. 27. 19:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

19:43, az a synthol, az nem szteroid. Szteroidokkal is ugyanúgy meg kell szenvedni az eredményért (kajálás + edzés), csak gyorsabban jön. Szerintem amúgy aki nem akar versenyezni és úgy koxol, az hülye.


kérdésre: Az izmain nem. Esetleg ha nagyon pattanásos (leginkább arc, hát), de még így sem biztos, csomóan alapból ilyenek. Ha tudod hogy mennyi idő alatt kb. mennyit lehet fejlődni naturálban, akkor ha megkérdezel valakit hogy hány éve edz és megnézed hogy ahhoz képest hogy néz ki, láthatod. Persze lehet hogy hazudik, ő dolga :D

2011. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
vágom értem
2011. okt. 27. 20:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kapod? vágod? érzed? érzékeled? táncoljál, lazulj, megteszed?

hallod? fogod? megvan? kened? tapasztalod? frankón? követsz? :D

(Belga)

2011. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Offthewall ***** válasza:
100%
ez a nyuszika ez komolyan dilis :DDDD a balga..
2011. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
most miért? még nem láttál te semmit... :D
2011. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D vágom
2011. okt. 29. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!