Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eléggé sovány,193 centihez...

Eléggé sovány,193 centihez csupán 69 kg vagyok. Szeretnék magamra szedni pár kilót, elkezdtem futni, valamint naponta fél-egy órát kondizom. Szeretnék valamilyen tömegnővelőt (kreatint? ) szedni. Melyik lenne a legjobb fajta kezdéshez?

Figyelt kérdés
Továbbá nem szeretném én örökre használni, tehát ha használom a kívánt eredmény eléréséig utána nem fogok "összeesni" újra? Inkább csak tisztán kéne sportolnom? A célom az hogy normális testsúlyba kerüljek és izmosnak látszódjak
2011. aug. 23. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát..az 1-et lehagytam az eső kommentből,igaz.És értem én,mit akarsz mondani.Nincs két egyforma ember,tehát nincs is olyan ideál-edzésidő,amely mindenkinek jó lenne.Mindenkinek az az időtartam a megfelelő,ami alatt maximálisan le tudja terhelni magát,és ez még a minőség rovására nem megy.Tehát az egyén megállapíthat magának ideális edzés-időtartamot,de ez nem mindenkinek megfelelő,szóval mindenkinek meg kell ismerni a testét,és úgy tud magának egy megfelelő időtartamú edzést összerakni.Azért írtam neki én inkább többet,mert egy kezdőnek szüksége van rá,pont a tapasztalatlansága miatt.Aztán ha csinálja egy ideje,úgyis ráérez,mennyi is kell neki pontosan:)
2011. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!