Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos kérdés: Mi a legjobb...

Fontos kérdés: Mi a legjobb zsírégető (főleg a hasamról kellene) sport szerintetek és ezt egy kezdőnek, hogyan kéne űznie? (hány naponta, mennyi ideig stb. )

Figyelt kérdés

176 centi magas srác vagyok és 96 kiló és szeretnék megszabadulni a rajtam lévő feleslegemtől.


Azt olvastam valahol, hogy a futás a legjobb valaki meg azt mondta, hogy felülés sorozat mert azzal formálódna a hasam.


Szerintetek?


2009. aug. 27. 03:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is a diéta! Amúgy igen a futás nagyon jó, bár előtte én tempósabb gyaloglást (6km/h) javasolnék, hogy hozzá szoktasd magad a terheléshez! Amúgy nagyon jó még a biciklizés, úszás! A felüléssel az a baj, hogy amíg zsír van a hasadon addig nem látszik, hogy formásodna. Csak a zsír alá izmosítasz :( Először diéta + futás és jó lesz :) Nekem 10 kg-t ésszerű diétával 1 hónap volt leadni!
2009. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Futás... heti 4x40 perc minimum. Ezzel sikerül leadnod a kilókat. Mellette hasimozhatsz , mert attól izmosodik. De amíg persze ott van a zsír, az izmos hasad nem látszik. Másik: kerüld a cukros kajákat.
2009. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdemben akarsz fogyni kezdj el diétázni! Napi 8 étkezés, sok fehérje (minimum tiszta testtömeg*2g), 50-100g szénhidrát, csak esszenciális zsírsavak (pl omega3).


Zsírégetésre az erőltetett gyaloglás(120-140körüli pulzus) ideálisabb a futásnál. Hirtelen energiaszükségletnél a test, a raktározott (szabadon lévőből pl a májban) szénhidrátból nyeri az energiát. Kisebb megterhelésnél a szervezetnek elegendő a zsírból kinyerhető energia mennyiség.

2009. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!