Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet formázni a popsit?

Figyelt kérdés
Régen szép, kerek fenekem volt, aztán felszedtem pár kilót, most leadtam és lapos lett...hogyan tudnám elérni hogy megint kerek legyen???
2008. márc. 6. 21:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Hát úgy néz ki nem. 2. "persze nem tudhatta...", "... kivágnám...", a felhúzásos dolog... végülis tényleg nem magadról beszélsz, de ok. te vagy a sztár, ahogy gondolod. Sok a csúsztatás és ferdítés abban amit írsz. Kit érdekel a "zárt lábbal" guggolás (ez csak az egyik példa, mondjuk nem védted meg a szarok a rehabgyakorlatok véleményedet sem, az nem magyarázat hogy nem ma kezdtem, meg hogy visszavágsz hasonlóval mint amit már egyszer te kaptál - "az alapdolgokkal...")? Guggolás súlyzóval egyenes háttal - ezt írtad. Bár tényleg nem egyértelmű, de (ha már úgyis edző vagy) miért gondoltál volna másra, mint a sima alap guggolás? Nem értem. Ezek ilyen kítérő jellegű válaszok, stb.. Ami mondjuk fontos, hogy nézd meg a valóban jó, izmos fenekű edzős nőket milyen gyakorlatokat végeznek, sztem azér egy Rubos Kati pl. sokkal jobban tuggya mi a pálya mint te. Az ember vagy megkapta a válaszát vagy nem, nem hiszem hogy örülni fognak ha ez két ember vitájává válik, úgyhogy ezzel be is fejezem. Azért örülök, hogy annak idején nem nálad kezdtem. (még mindig nem értem mi van a felhúzással. kit érdekel? Mit kellett ezzel kapcsolatban okoskodni? "megfelelő végrehajtással" ezt írtam ha nem csal a szemem) köszönés, jókívánság, egyebek
2008. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!