Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondis FEHÉRJE képpel! Szerint...

Kondis FEHÉRJE képpel! Szerintetek jó minőségű ez a fehérje? Nagyjából értek hozzá, mert gyúrok már egy ideje, de sztem túl olcsó (ami sose baj :D) csak azért inkább rákérdezek, hátha vannak itt hozzá értők is. :D köszi. :D 18/F

Figyelt kérdés

[link]

1700 ft/kg és nagyon jó minőséget ígér. Többek között:

Tápérték: 100 g termékben


fehérje (tejsavó): 80 g


szénhidrát (laktóz): 10 g


zsír: >;;;;;;;;;;;;;;;;; 5 g



Illetve fontos ásványi anyagokat és vitaminokat tartalmaz 5g-ban.



és azt írja, h adalékanyag mentes. :D:D köszi előre is. :D BYE


2011. aug. 24. 13:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vennék ilyen noname fehérjét. Lehet, hogy tényleg jó, de ki tudja miből van.. honnan van. Akkor már inkább myprotein, én most ezt eszem kb 3hete, ízre teljesen jó és úgy tűnik hatásra is. Ennek legalább utána lehet nézni, hogy miből van és, hogy honnan származik. És az ára is verhetetlen.
2011. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Offthewall ***** válasza:
abszolút nem tök ugyanolyan ár kb. mint a Full force simple whey.
2011. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát nem mind1, hogy 14500ft az 5kg vagy 11e a 2,3kb (vagy 2,5kg nem tudom fejből)
2011. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a linket mindenkinek a figyelmébe ajánlanám. Vateráról, kéz alól a büdös életbe ne vegyetek semmiféle tápkieget!

2012. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!