Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fejlődök, mit...

Miért nem fejlődök, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, majdnem 2 hónapja járok kondizni, eleinte heti 3, mostmár inkább heti 4 alkalommal. Ezalatt a súlyom egyáltalán nem változott (74 kg), fekvenyomás is csak 10 kilóval többel megy, bicepsz max 1 centivel lett nagyobb. Igazából szeretem csinálni meg minden, de kicsit zavar, hogy nem nagyon fejlődök, éshát látom a testemen is, hogy szinte semmit nem változott. Amúgy edzésterv alapján szoktam tolni, egyik nap mell bicepsz tricepsz, másik nap váll hát. Mi lehet a probléma? Lehet, hogy próbálkozni kéne valami tömegnövelővel vagy fehérjeporral? Ha igen, akkor mit ajánlanátok? Normális válaszokat, köszi!
2011. aug. 25. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is az étrenddel van a gond, az számít leginkább... a tömegnövelő meg a fehérje csak ezt egészítik ki.
2011. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mit akarsz2 honap utan, nehujesked, jar legalabb 2 evig es akkor nez tukorbe.
2011. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Offthewall ***** válasza:
keveset eszel, mérni kell a kaját bármilyen macera is. Vagy legalább nyomj mellé Jumbo-t -ezt nem mindig ajánlgatom, de a méregetést ezzel megoldod, mert 800 kalória 1 adag, tuti elég lesz, hogy pozitívvé billenjen a "kalória-mérleged" ha zsírosodnál, idd 2 adagban, reggel, és edzés után. Ha még így is, 1 mérőkanállal csökkentsd a napi adagot. Amúgy meg 2 hónap alatt javult a fekvenyomásod 10 kilót, naturalban, még kieg.et sem nyomsz... ezzel mi a problémád?Ha mindenkinek ennyi menne folyamatosan, akkor 5 év alatt 300 kg-val lehetne javítani rajta... Majd ha lassul a fejlődésed, hogy ki leszel akadva, ha még a 10 kilós terhelés-növekedést kevesled :DD És megnézném azt az edzést, hogy milyen intenzív lehet, ha 3 izomcsoport van 1 napon. Amúgy csak 2 napit írtál le, maradék 2 nap mit csinálsz? Kellene lábanzi is... Rengeteg felosztás van, pl. mell-tricepsz, hát-bicepsz láb-has... Szerintem próbáld meg ezt. Mell-tricepsznél megpróbálhatod, hogy előbb leedzed a tricepszet, hogy pl. nyomásoknál max. esetleg a váll segítesen be. Ahogy Arnold mondta a testépítésnek nem az a lényege, hogy valahogy megmozdítsuk a súlyokat, hanem, hogy minél inkább a megdolgozni kívánt izmok elszigetelt erejével tegyük azt.
2011. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Offthewall ***** válasza:
ja elírtam láb-váll és hasazni meg minden edzésen. Bár már majdnem alszok úgyhogy nem tom mit hagytam még ki. Kisújj-lábújjköröm-szemhéjforgató izom legyen az 5. nap. Viccelek. :D
2011. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 hónap lókaka. fehérjét vegyél, meg szőlőcukrot, ezt idd edzés után, ez sokat számít. plusz próbáld meg rendbe tenni a kaját. öcsém is nemrég kezdte el, kajája se annyira okés de az első hónapokban nő mint a gomba, ez általában mindenkivel így van, ha szűz testet éri az edzés.
2011. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én meg szinte semmit nem nőttem a 2 hónap alatt :S Na mindegy, milyen fehérjét ajánlasz/ajánlotok?
2011. aug. 26. 00:49
 7/9 anonim ***** válasza:

én marhafehérjét, mert személy szerint a tejasavóval lehet gondom lenne (laktóz?) a szójafehérje meg takarmánynövényből van.. mindegy, ha én vennék, végülis ezeket nézném szerintem:

[link]

amúgy a kajálásod tedd rendbe, sok sok kalória, nem csak a fehérjebevitel kell elég legyen.

úú és itt van ez is :) --> [link]

2011. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Offthewall ***** válasza:
Aczel is jokat irt, fogadd meg! A tejsavo az arany sztenderd. De a lenyeg, hogy vagd rendbe a kajalasod. Amugy Aczel ha az utso feherjebol akarsz rendelni azt varhatod atneveztek Full Force Simple Wheyben amugy ebben az arban sima Scitec 100% Whey Protein jobb mert jobb a feherjetartalma, izvalasztek, es van benne plusz glutamin, taurin. A proban meg bioperin asszem emesztesre.
2011. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

köszi, megfogadom!

meg közben írták válaszként builder.hu-n, hogy melyik termékben nincs laktóz maradvány. mert ez is szempont.

2011. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!