Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van esély rá hogy otthoni...

Van esély rá hogy otthoni edzéssel messziről is jól látható izmot szedjek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Régebben elkezdtem itthon súlyzózni de nem olyan nagy szinten, mivel csak egy 5 kg-os súlyzóm volt. De viszont azóta már vettem egy egy kezes 10 Kilós súlyzó szettet amit 3 napja emelgetek, egy kézzel 5 x 50 sorozat felbontásban, tehát 10 x 50 kilót összesen. Egy kicsit észre vettem hogy nőtt az izmom, tapintásra is nagyobb, illetve keményebb... De úgy halottam hogy ilyen kicsi súllyal nem érhető el nagyobb mértékű izom gyarapodás. Kondi terembe nem akarok eljárni, mivel túl vékony vagyok, és 40 km es zónában nincs is. Pár sorozatot csináltam úgy is hogy össze fogtam a 10 + az 5 Kilós súlyzót... egy kézbe. A másik kérdés meg az lenne hogy ti milyen testtömeg növelőt ajánlatok? Nézegettem a neten de nem vagyok benne biztos hogy használna is valamelyik. Rövid időn belül szeretnék pár kilót felszedni, mert zsír nélkül nincs mit izommá alakítani! :D


2011. aug. 26. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
teljesen tévúton jársz. zsírt izommá, illetve egyéb illúziók. ajánlanék neked legalább 3 havi utánaolvasást a témának
2011. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 dirtboy ***** válasza:

hatalmas problémák vannak nálad fejben

olvasd ki ezt: [link]

2011. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem ki oktatást kértem hanem érdemes válaszokat !
2011. aug. 26. 14:19
 4/16 dirtboy ***** válasza:
91%
második vagyok,értelmesen válaszoltam
2011. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De ez kioktatás, mivel ezt már rég elolvastam régebben !
2011. aug. 26. 14:28
 6/16 dirtboy ***** válasza:
95%
akkor miért nem tudod azt hogy zsírból soha a büdös életbe nem lesz izom ha te elolvastad???
2011. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lehet elérni otthoni edzéssel is ereményeket, ha betartod a játékszabályokat, vagyis egy jó edzésterv kidolgozása, és megfelelő tudatos táplálkozás mellé. Nézz fel az említett oldalra itt mindent megtalálsz: www.bodybuilder.hu

Ha csak két egykezes kézi súlyzód van úgy is érhetsz el eredményeket, de valóban nem ártana több súlyt beszerezned hozzá. Ha izmosdni akarsz érdemes nagy súllyal kevesebb ismétlésszámú ( 8,12) sorozatokat végezned (4x8, 5x8, 4x12) Rengeteg gyakorlat végezhető csupán kézi súlyzókkal minden izomcsoportra van simán össze tudsz állítani egy megfelelő edzéstervet, az említett oldalon a gyakorlatoktól az edzés tervekig minden fenn van, válassz ki azokat amelyek kivitelezhetőek számodra. Izomcsoportonként, egy két gyakorlatot végez heti három edzésben(hétfő szerda péntek pl) így az edzés kb 45 perc de az nagyon intenzív legyen. Ha van lehetőséged otthon húzodzkodni iktasd be érdemes. A kaját nagyon komolyan vedd mert anélkül akárhogy edzel nem lesz fejlődés! Tömegnövelő nélkül is elérhetsz eredményeket, mivel kezdő vagy, az első évben minden kiegészítő nélkül fejlődni fogsz. ha nagyon akarsz valamit nyomatni vegyél fehérjeport edzés utánra, másra nincs szükséged.

2011. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 dirtboy ***** válasza:
90%
meg hogy te nézegetted neten de nem vagy benne biztos hogy használna e valamelyik,miért mi vagy te mars lakó hogy nálad nem használ???? ha mellé szarul edzel meg a kajára sem figyelsz akkor semmi nem is fog használni.olvasd el mégegyszer de most már fogd is fel ne csak olvasd.
2011. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényleg nincs lehetőséged konditerembe menni, és komolyan gondolod érdemes rákölteni egy kicsit, venni egy fekvenyomópadot, vagy egy multifunkcionális gépet. A plusz súlyok mindenképp kellenek, mert fejlődni csak úgy tudsz ha folyamatosan plusz terhelést adsz az izmaidnak emelsz a súlyokon. Az ismétlésszámok emelésével ezt nem tudod megoldani. izmaid hozzászoknak a terheléshez és megállnak a fejlődésben.
2011. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon ez nagy gond egyébként..mármint a SZÖVEGÉRTÉS!!!Az egy dolog,h. te valamikor véletlenül erre a honlapra kerültél,és legörgettél 1 cikket,mert jók voltak a képek...el kell olvasni,MEG KELL ÉRTENI!Ha valamit nem értesz,elolvasod mégegyszer...addig még nem jön a szikra,hogy "hoppá,na már vágom".

Tehát,mint már sokan előttem: [link]

2011. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!