Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Megtorpant fejlődés?

Testépítők! Megtorpant fejlődés?

Figyelt kérdés

Üdv!


2éve edzem, és úgy érzem már egy 7-8hónapja, hogy megállt a fejlődésem. valami hulladék genetikám lehet, mert 2 év alatt nem értem el hatalmas fejlődést, igaz első fél évben a kajám és edzésem is szar volt. most kaja rendben van, 2-2,2g fehérje/tskg és kb 4g ch, de ezen fokozatosan próbálok emelni. és 40g zsír.


tápkiegek is rendben vannak, vitamin,liquid amino, bcaa,gluamin,omega3,C,kálc-magnéz., és kreatin kúrákat is szoktam tolni.


valami tipp, hogyan indulhatnék újra fejlődésnek? ch-t most fokozatosan emelem, úgyhogy ezt ne írjátok.


edzéseim elég változatosak, most álltam át 4napos edzésterve. heti 1x 1 izom.


1.mell

ferdepadon fekvenyomás

fekvenyomás

átthúzás

tárogatás

2.láb

guggolás

elölguggolás

lábtoló

lábfeszítő

lábhajlító

nyújtott lábú felhúzás

vádli állva

3.hát-bicepsz

lehúzás

szűklehúzás

döntött törzsű evezés

ülve csigán evezés

letolás nyújtott karral


scott pad

ülve beforgatás egykezessel

kalapács

végére 2sorozat állva rúd

4.váll-tricepsz


eddie abbew féle válledzést csinálom most, nézzétek meg, nagyon gyilkos


tricepsz:

2pad között tolódzkodás

szűknyomás

letolás csigán


szoktam végezni a végére durrantás miatt vetkőző sorozatokat. ismétlésszámok viszonylag magasak 15körül.

szoktam alkalmazni piramis módszert is.


ha valakinek van valami tanácsa kérem ossza meg velem.


písz


hasat kedv szerint nyomom.


2011. aug. 30. 15:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*hasat kedv szerint nyomom" az edzésterv végére ment volna...
2011. aug. 30. 15:22
 2/12 anonim ***** válasza:
emeld a súlyok tömegét a negyedükkel, és most szerintem egy darabig így edz
2011. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

"heti 1x 1 izom. "


eddz heti 3x egy izmot

2011. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
miért edzene heti 3x egy izmot???
2011. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Ezeken kívül sok újat sajnos nem tudok mondani, de itt van pár dolog.

Szerintem emelj a kaján amúgy, nem sok az a 2g fehérje. Ch is mehet 5re.

2011. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 15:51

én úgy csinálom, hogy egy pihenőnap, néha 2 aztán edzem ugyanazt az izmot, mint első nap


nem jó talán?

2011. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amit te csinálsz az teljes testet érintő edzés.

Amit a kérdező az osztott edzés.

Ezek összehasonlításáról most nem akarok regényeket írni. Mindegyiknek megvan az előnye, hátránya. Ha érdekel a téma olvass utána.

Az én véleményem, ha minden edzésen dolgoztatsz minden izmot, az egy darabig jó, alapozásnak. Ha most kezdted a testépítést, akkor átmozgatásnak megfelel.

Ez viszont kevés. Át kell térni osztott edzéstervre, heti 1x edzeni 1 izomcsoportot. Ha egy izomcsoportot rendesen megedzel, nem is bírod 3x egy héten..

Ez az én véleményem, de van aki hosszú távon edz teljes testessel.

2011. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TOMAtm ***** válasza:

ja van tippem hogy indulnál újra fejlődésnek.200 dollár az ára,szóval gondold meg h megér e annyit.

nos ha igen akkor www.tfsupplements.com és onnan rendelj

LG sciences/legal gear től(ez a gyártó):

2 MMv3

2 Natadrol

3 Formadrol

2 Postal

Sajna a superpump elfogyott,pedig 10 dolcsiért ajándék volt :) alternativa :VPX - NO Shotgun 2 adag.

bodybuildingbolt.hu ról rendelj 3-4 doboz fehérjét(azt ne rendelj amcsiból mert a postaköltséget igen megnyomja,igy csak kb 30-dolcsi lesz a posta) -protein ami szerintem jó: BSN Syntha6,Twinlab 100% whey fuel,Gaspari Myofusion,ill a SAN protein is.5lbs 10K körül van.meg pár kiló dextrózt i edzés utánra a fehérjébe.

edzéseddel minden rendben szerintem,szóval ez tuti hozna áttörést.

2011. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsónak:


scitec,gaspari és california fittnes termékeket használok.


fehérje: myofusion, scitec whey pro

edzés után: fehérje+dextróz+bcaa

edzés alatt: liquid amino+glutamin

napi 3x omega3, kálciummagnézium

edzés előtt olykor hotblood

lefekvés előtt glutamin+fehérje/túró

reggel: 250gr tojásfehérje+zab

napközbe 3óránként csirke, rizs, néha zöldség


a termékek amiket ajánlottál mik is pontosan? nem néztem utána még bevallom. sima tápkiegek, esetleg szteroid tartalmúak?


köszi a helpet

2011. aug. 30. 23:07
 10/12 TOMAtm ***** válasza:

szteroid tartalmú tápkiegek nincsenek.pro-hormonok vannak legálisak(még).ezek különböző hormonok(elsősorban tesztoszteron) előhormonjai-vagyis az emberi testben könnyen alakulhatnak(ha tudnak más hormonokkal összekapcsolódni) tesztoszteronná.

amiket javasoltam: formadrol -egyfajta anti-aromatáz,nem engedi a tesztosteront ösztrogénné alakulni(ösztrogén felelős elsősorban a hájfelhalmozásért)

Natadrol -anabolikus hatású kiegészítő

MMv3 -erős SAJÁT tesztoszteron termelés serkentő hatásai fokozott erőnövekedés,izomtömegnövekedés,emelkedett libidó és szexualitás

Postal -egy edzés utáni formula ami sejtregenerálásra van jótékony hatással,valamint-és nekem ez a fontosabb- kortizol stresszhormon csökkentő hatása van.a kortizol fele az izomzatban tárolt protein elhasználásáért.magyarul elépíti az izomzatot,edzéssel rezistensé lehet tenni a sejt-receptorokat a hatásával szemben,azonban ez alig néhány órán-napon át tart(és ugy heti 1 szer edzel mindent).

Nitrós cuccot meg használsz,hot blood hatás végülis,NO-Shotgun azért jobb mert van benne 40g protein is ami direkt olyan felszívódású h edzés közben hasson iközben durransz a nitrogénfokozótól.

2011. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!