Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha meg iszok egy üveg oliva...

Ha meg iszok egy üveg oliva olajat (persze nem egyszerre) akkor gyarapodik pár kilóval a test súlyom? Drasztikus súlynövelés gyanánt.

Figyelt kérdés
Nem hülyeségből kérdem!
2011. aug. 30. 20:11
1 2 3
 11/22 oyeacch ***** válasza:
vízmérgezés. APÁDFASZA
2011. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

oyeacch

HÁT EZ K@RVA JÓÓÓ:)))

2011. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 cynic ***** válasza:
kérdezd meg a body.builder.hu-n az edzőválaszolban, szerintem ott tuti segítenek! :)
2011. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 oyeacch ***** válasza:
100%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:58


Vitaminmérgezés is van, érted. Akkor ennyi erővel levegőmérgezés is van. Tegnap g*ci annyi levegőt vettem, májkárosodásom lett.

2011. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

GreenTea


A víz kimossa a sókat? Hát szerinted mi a f@szért van veséd? Nyugodtan igyál több liter vizet, és fogyassz sót is. Ez a két dolog a leggyakoribb felelőse a fejfájásoknak (a hiányuk).

2011. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Rezko92 ***** válasza:
100%
fu bazz holnaptól csak kólát iszok ha a víz ilyen mérgezö :O
2011. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

21:54


Mindig is szerettem, amikor a f@sz okoskodik, aztan beegeti magat:


[link]

2011. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 oyeacch ***** válasza:
Itt arról van szó, hogy ha valaki nem visz be elég nátriumot, ásványi sókat, elekrolitokat, akkor neki kimosoódnak a szervezetéből, de aki tisztában van azzal, hogy emelt fizikai aktivitás esetén emelt makro és mirkotápanyagokra van szüksége, az ihat 10 litert, akkor se lesz semmi baja.
2011. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 oyeacch ***** válasza:
Ja, és ez az a betegség ami csak elméletben létezik. Láttál te már vízmérgezett embert? Mert én nem. Aki hétköznapi az úgyis debil és 1-1.5 litert iszik, vagy még kevesebbet, aki meg 4+ litert iszik, az tisztában van vele, hogy emelt víz mellé mi kell még. Szóval nem égtem be. hehehe
2011. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%

Csak ismetelni tudom magam:

"Mindig is szerettem, amikor a f@sz okoskodik, aztan beegeti magat"


1.) Eloszor nincs vizmergezes, aztan valahogy megis van.

2.) Kezd el magyarazni, hogy ez a cikk nem a vizmergezesrol szol. (Legyel meg nagyobb f@sz!)

3.) Bizonyitas! Ha te nem lattal meg ilyet, akkor nem letezik. (Mar a haz tetejet vered.)

4.) Mivel te azt mondod, hogy "Szóval nem égtem be, hehehe", ezert fogadjuk el, hogy valoban nem egtel be.

2011. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!