Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 160 cm alatti lányok! Nektek...

160 cm alatti lányok! Nektek hány cm a comb legnagyobb kerülete és a legkisebb? És elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
Nekem ez a legproblémásabb területem :( 155 cm vagyok, a legnagyobb kerülete a combomnak (felül) 52cm! Nektek mennyi? Csak én látom magam ilyen vaskosnak alul? Amúgy nem vagyok dagi, a derekam is csak 59cm, a csípőm 89, a mellem 94.
2009. ápr. 19. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
hát nem lehetsz valami karcsú én testépítő vagyok és alig nagyobb a combom xd
2009. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, de én értelmes válaszokat vártam! Miért, 40cm-nek kellene lennie a combomnak, vagy mi? Hát igen, nagyon dagadt lehetek..
2009. ápr. 25. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
rakj be egy képet, fej nélkül, és akkor meg lehet mondani h mennyi az annyi. Ugyanis látatlanban nem lehet tudni a izom-zsír arányt rajtad, és ez a lényeg
2009. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én ugyan 167 cm magas vagyok.

Felül 54,

alul 40cm vastag a combom és dundinak számítok.

2010. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

*nem vastag, hanem ez a kerülete, bocs...

92;71;96

2010. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!