Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy hatásosabb a súlyzózás?

Hogy hatásosabb a súlyzózás?

Figyelt kérdés
Ha könnyebb súlyokkal nyomok többeket, vagy nehezebb súlyokkal kevesebbeket... Pl: 40kilóval nyomok 20-25öket, vagy 60kilóval 1015öket...
2011. szept. 2. 12:15
 1/5 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Először is elolvasod az alapokat egy testépítő oldalon [link] vagy akármelyik, Utána ami nem világos, megkérded a Gyakorikérdések.hu-n :D
2011. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt már néztem, de ezt a kérdést speciel még nem tudom... Amúgy meg sík hülye vagyok az egészhez mivel kezdő vagyok! Csak ambícióm van meg hozzá, a tudás még nincs, de azért kössz az infót!
2011. szept. 2. 12:23
 3/5 De Puta Madre ***** válasza:
Általában a nagyobb ismétlés számot állóképesség, a közepeset izomépítés, az alacsonyt pedig erőnöveléshez szokás használni. Akkora súlyt válassz, hogy 8 menjen. Csak a kívánt izom dolgozzon, más ne.
2011. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Igen. A minőség a mennyiség előtt álljon. De nem itt kell elsajátítanod az alapokat. Az ambíció fontos, de nem mentség arra, hogy rosszul hajtasz végre egy gyakorlatot. Olvasgass a neten. SOKAT!
2011. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké és köszi!
2011. szept. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!