Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az, hogy hetente egyszer...

Mi az, hogy hetente egyszer edzeni egy izomcsoportot?

Figyelt kérdés
én egy pihenőnap alatt teljesen visszaregenerálódok úgy érzem, de írták, hogy az edzésem nem elég intenzív azért. hát az edzés végén kb a kezemet nehéz mozgatni úgy elfárad, és úgy bedurran, hogy behajlítani is szar
2011. szept. 2. 15:43
 1/7 A kérdező kommentje:
a kajám nem a legjobb, de nem érdekel
2011. szept. 2. 15:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezed minek hajlítgatod? Persze, hogy fáj. Lábad regenerálódik 1 nap alatt? Hátad? Kemény mellezés után volt, hogy köv. héten éreztem még fáradt kicsit. De lehet genetikai csoda vagy.
2011. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
itt most bicepsz edzésre gondolok és mellre úgy általánosságban
2011. szept. 2. 15:49
 4/7 TOMAtm ***** válasza:

bicepszre énis kétszer edzek hetente.meg vádlira is.

de mellre meg a többi izomra szerintem kell legalább 5 nap.

2011. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azt majd én eldöntöm, hogy milyen sport való nekem és mit edzek


úgy megedzem magam, hogy alig birom felemelni a karomat szinte, a tusolót is nehéz már tartani, még mindig érzem a tegnapi edzés hatását, de holnapra szerintem már nem igazán fogok semmit érezni, vagy csak egy kicsit. de az akkor is 2 nap, és 3. nap már egyáltalán nem érzek semmit, ennyi pihenő elég. baj lehet?

2011. szept. 3. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
hát az egy dolog, hogy nem érzel fáradságot, de az izmod akkor épül(ne), amikor pihen. lehet, hogy jó a genetikád, és hamar regenerálódsz, ezt ki kell tapasztalni, de az átlagnál kell 4-5nap regeneráció.
2011. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aquir ***** válasza:
ha jól regenerálódsz, akkor is kell a nagy izomcsoportnak 72 óra, a kicsinek meg 36! :)
2011. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!