Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Protein (power track) :...

Igen nemm kérdése:

Power Protein (power track) : mennyit fogyasztotok belőle egy nap?

Figyelt kérdés

Mennyi a testsúlyotok ehhez a mennyiséghez?

napi 3 adag azaz 75g van írva a dobozra ez mennyivel léphető túl? (mivel szója tartalmú gondolom nem túl sokkal, vagy nincs ennek köze hozzá?)


2011. szept. 3. 19:32
 1/5 Offthewall ***** válasza:
Hát amikor nem tudsz megoldani rendes kajálást akkor pl. zabbal egyed. Edzés utánra jobb 1 tejsavó, de elmegy akkor is. Lefekvés előtt meg kifejezetten jó, hogy lassabban szívódik fel. Csak hát szilárdakat is kéne egyél. Napi 2-3 turmix fölé semmiképp ne menj hosszútávon, mégis csak szilárd kajához szokott az emberi emésztés. Amúgy a rosszabb hasznosuláson, meg a kemény bélgáztermelésen kívül nagyon nincs "probléma" a szója fogyasztástól.
2011. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Felejtsd el a power tracket!


Ez natúr 82% tejsavófehérje: [link]


Veszel hozzá a dr.ötkertől shake-shake-et azzal tudod keverni egy tasakot 5 felé tudsz elosztani!


Én ezt használom és 10/10!

2011. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Offthewall ***** válasza:
Ja és én személy szerint semennyit nem fogyasztok belőle, mert 100% WPP-t fogyasztok :DD De ha olcsó tejsavó kell, akkor MyProtein, vagy FullForce Simple Whey shop.builderről, bár most a 100% Wpp is 2600al le van árazva a 2.3 kilós
2011. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Csak az előttem válaszolónak mondom, hogy a Shop.Buildernél szinte csak olcsóbb webáruházakat lehet találni. Nem feltétlenül tőlük kéne mindent megvenni és megkajálni hogy a Scitec a legolcsóbb, mert nem így van.

2011. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Offthewall ***** válasza:
Én nem is tőlük rendelek, csak mondtam, hogy most ott 13000 helyett 10500 asszem a 2300 grammos whey profi, szerintem annyit megér...
2011. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!