Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elmegyek egy konditerembe,...

Ha elmegyek egy konditerembe, ott segítenek mindenben?

Figyelt kérdés
Szóval ha mondom hogy milyen testrészeimet szeretném izmosítani , akkor megmondják melyik gépen mennyit kell csinálnom ? Vagy ezért külön kell fizetni ?
2011. szept. 3. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jobb helyeken az edző ilyen alap kérdésekre ingyen válaszol, de teljes személyi edzésre ne számíts
2011. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen!Mindig vannak jó arcok,akik segítenek,ha nem tudsz valamit!Elméletben a nagyobb termekben vannak személyi edzők is,de azok valszeg tényleg fizetősek.

Kérdezz csak bátran pár gyúrós srácot,akik ott vannak,hidd el segíteni fognak!

2011. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen emberek "dolgoznak" ott, ha rendesek akkor odamennek és segítenek, még azt is megmondják h hány kilóval, miből mennyit csinálj, velem is így volt :)
2011. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem fizetsz személyi edzést,akkor a kutya nem fog segíteni,max ha elkezdesz kérdezősködni.
2011. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Személyi edző ennyi mindent nem fog elmondani, de ne is várd el tőle, ebből él, minek jótékonykodjon.

Ha ennyire nem vagy tisztában az alapokkal, akkor előbb olvass utána, vagy fizess egy személyi edzőnek, mert őszintén szólva én sem segítenék. Még egy-egy gyakorlatnál szólok, ha a b.lfasz nagyon rosszul, veszélyesen csinálja, de hogy nem mesélnék senkinek litániákat a kevéske edzésidőm alatt, az is biztos.

2011. szept. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem , hát majd akkor kiderül ha elmegyek hogy mennyire segítőkészek.Régebben nyertem kondijegyet , de ott nemigazán voltak barátságosak.
2011. szept. 4. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez személyi edző, minek? Mindig van a konditeremben egy "felügyelő", aki íeírja h ki mikor jön be, meg ki vesz napijegyet stb, tőle is meg lehet kérdezni, nem fog megenni érte, csak ha nem túl rendes..:)
2011. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 oyeacch ***** válasza:
100%
ha van lóvé menj edzőhöz, az a tuti.
2011. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nem nagyon van sajnos.Még vacilálok a konditerem és az úszás között.
2011. szept. 4. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!