Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ár/érték...

Melyik a legjobb ár/érték arányú tejsavókoncentrátum/tömegnövelő?

Figyelt kérdés

Sajna diákként nincs pénzem minden hónapban 6-6 ezerért Scitec termékekre, viszont tudom, hogy sok gyártó cuccát gyakorlatilag nem lehet meginni.. úgyhogy tudna valaki mondani elfogadható tejsavókoncentrátumot max 4000 Ft/Kg-ért?


A tömegnövelő is érdekel, bár tudom, hogy az kissé bonyolultabb témakör, úgyhogy nem is erőltetem.


Köszi


2011. szept. 4. 13:53
 1/10 escrogar ***** válasza:

a tömegnövelők felesleges dolgok, gyakorlatilag fehérje cukorral keverve. olcsóbb és finomabb, ha az étrended összerakod normálisan.


a helyzet, hogy még a legolcsóbb fehérje külföldről is drágább ennél. itthoni árak pedig gyalázatosak. ebből a pénzből inkább próbálj az étkezésen javítani.


UI: a fehérjeport nem azért veszed mert szereted, és jó az íze, hanem mert jó és mert hasznos.

2011. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. A tömegnövelőt edzés után használom, amikor pl. reggel megyek suliba utána, és már nincs lehetőségem egy komplex kaját enni. Viszont egy Jumbo prof kilója is 4000, ami hamar elfogy, mert ugye több adagolóval kell vele :(


A külföldi dolgot nem értem teljesen, lehet jobban megérné külföldről rendelni (melyik országból?)

Tudom, hogy nem az íz a lényeg, de igyál meg egyet Powertrack Powerprotein nevű "csodából" és akkor meglátod, miről beszélek :))


[link]

Ezt most találtam, vélemény valaki? :))

2011. szept. 4. 14:05
 3/10 oyeacch ***** válasza:
mhn-t jó messze kerüld el.
2011. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele?
2011. szept. 4. 14:28
 5/10 oyeacch ***** válasza:
Elődje a musclemedve átbaszós tápkieg cég. kell ennél több?
2011. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 escrogar ***** válasza:
myprotein.co.uk-n a legjobbak az árak, még szállítást is beleszámolva.
2011. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ismertem a musclemedvét, sry.. de ha lehet tippem, nem teljesen az volt a termékek összetétele, amit ígértek..?
2011. szept. 4. 14:38
 8/10 A kérdező kommentje:

14:36

Köszi szépen, körülnézek! Gyártót esetleg? :)

2011. szept. 4. 14:39
 9/10 oyeacch ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 14:38


pontosan.

2011. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
myproteinnek +1
2011. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!