Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok véleménye érdekelne?...

Lányok véleménye érdekelne? Mért kell egy pasinak gyúrnia és keménynek lennie?

Figyelt kérdés
csak az izom agyú gyúrósok kellenek a lányoknak? mért nem szereti senki az érzelmes fiúkat?még az aranyos lányoknak is izmos adonisz kell , mit csináljanak a normális fiúk?
2011. szept. 5. 15:49
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
50%
Utálom azokat a palikat, akik azért járnak kondizni, mert azt hiszik így majd jobban tetszenek a csajoknak. De szerintem ez legalább akkora gyík dolog, mintha egy nő műcicit csináltat. Persze tök jó dolog a sport, bírom ha egy srác sportol, de nem gyúr, hanem focizik vagy boxol vagy fut vagy akármi...Attól is erős lesz és izmos, meg jó kondiban lesz és ez épp elég. Nem kell, hogy hatalmas izmai legyenek.
2011. szept. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 bix ***** válasza:
ne félj aki csajozás miatt gyúr az fél évet se húz le teremben. nagyon izmos? kinek mi az? teljesen egyéni dolog. bár egy focista tipikusan a mostani cicafiú kategória, azt azért messze nem nevezném izmosnak... persze akinek a kockás has már elégséges feltétel...
2011. szept. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 cynic ***** válasza:
01:24 te most komolyan azt hiszed, hogy fél év kondizástól mindenki százhúsz kilós kigyúrt állat lesz? elárulom, nem így van. sőt, az általatok leginkább ideálisnak tartott száraz, szálkás, izmos alkatot gyúrással a legkönnyebb elérni, focival meg futással majdhogynem lehetetlen.
2011. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

te kedves kérdező hány éves vagy 15? kb annyinak tűnsz a válaszaid és a kérdésed alapján.


Az hogy érzelmes/romantikus vagy az jó dolog és sok nőnek fontos DE NEM A KAPCSOLAT ELEJÉN. ha ugy mész oda egy lányhoz, hogy rögtön kifejezed, hogy ilyen szerelmes meg olyan udvarias vagy akkor elküld a p.csába , mert "csak egy újabb nyalizógép"


az elején határozottnak, FÉRFINAK kell lenni, aztán később jöhet a romantika...

2011. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

A "gyúrósok" is normálisak (nagy százalékban).


És nemigaz, hogy csak az adoniszok kellenek a csajoknak. (nekem is volt ilyen is, olyan is. Nem is egyszer lepődtem meg, hogy ez bizonyos külső milyen belsőt takar.Azóta megtanultam nem külső alapján besorolni (na, nem mintha addig olyan nagyon...), mert baromság.)

Inkább az is kérdés, hogy Te miért nem akarsz akármennyire is izmos lenni?


Amúgy meg, ahogy előttem leírták: ha jófej vagy és jó a dumád, azért bőven van esélyed (pláne ha jó vagy az ágyban!).

2011. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 bix ***** válasza:
legyen az pasi vagy nő, az első amit megnéz a külső. mindegy hogy arc az első vagy a cipő (utóbbi azért kicsit beteges...) de a testét is megnézni. pont. amikor egy csaj meglát egy pasit nem azt látja hogy ideális férj, tökéletes apa, hűséges őszinte ragaszkodó odaadó. azt látja hogy bejön e. ált a duci csajok duci pasikat keresnek, mert ő elfogadja őt ahogy van, a testépítő meg oylat aki foglalkozik magával, és itt nem a műkörmös meg a hasonló hobbik számítanak. aki komolyabban nyomja picit az heti 4x lent van a teremben, a kajára odafigyel, elég sok lemondás és idő ez a sport. aki nem mozog, nem foglalkozik magával az soha nem látja át és majd két hónap után rinyál hogy máááár megint a terembe mész? igen bzmeg oda...
2011. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

bix..... :)))


("igen b+ oda") :D

2011. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 bix ***** válasza:
100%

cyan:


sajnos többször történt meg mint ahányszor nem... persze jó a pasi széles hátát karmolni közben, meg a kidolgozott definiált karba kapaszkodni, stb, de ezek nem csak úgy jönnek, ezek nem adottságok, ezért kőkeményen kell megdolgozni, és ha megvan akkor is fent kell tartani. nah ezt meg kevesen nyelik be. persze a másik oldalt is megértem hogy fáj ha heti 4x 9 re esek haza, néha használhatatlan állapotban, de tolerálni csak könnyebb mint végigcsinálni:D

2011. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Nahát nyilván, h nem egyszerű fenntartani sem, pláne h elérni. Abszolút egyetértek. :)

(bár csajoknak kicsit könnyebb, de azért az is ugyanez, mert ha már megvan egy szint, ami természetessé válik - mind Magadnak, mind a csajodnak/pasinak, onnan már nemigen lehet lejjebb adni. Ill. lehet, de úgysem fogsz ugye.) :)


Viszont a női logika eddig úgy tudtam h kiterjed ilyen egyszerű ok-okozati viszonyokra. :)

(Lejár edzeni - jó néz ki,nem jár le - kevésbé /nem jól néz ki. Elég egyszerű a képlet.) :)


Meg azt sem nagyon értem, miért nem megy mondjuk Veled az illető hölgyemény - ha még nem is edzeni, vagy főz Neked vmi finomat (rendel adott esetben :) )vagy csak simán intézi a maga dolgát.

De vagy én gondolkodom túl egyszerűen, vagy Te vagy ennyire nélkülözhetetlen... ;)

2011. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 bix ***** válasza:

cyan


nem vagyok nélkülözhetetlen, valahogy a legtöbb csaj presztízskérdést csinált ebből. én vagyok fontosabb vagy az edzés. és innentől ezzel mérték hogy mit érzek. jó voltak normálisak is de többet futottam ilyen köröket mint szerettem volna...


egyébként meg hogy ne legyek már ennyire off:D

szerintem a normális, érzelmes srác nem feltétlenül kell 30 kiló legyen. a kettő nem függ össze, ahogy aki ezt a sportot komolyan veszi még járhat operába, normális koncertekre, múzeumba és hasonló helyekre.

2011. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!