Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok véleménye érdekelne?...

Lányok véleménye érdekelne? Mért kell egy pasinak gyúrnia és keménynek lennie?

Figyelt kérdés
csak az izom agyú gyúrósok kellenek a lányoknak? mért nem szereti senki az érzelmes fiúkat?még az aranyos lányoknak is izmos adonisz kell , mit csináljanak a normális fiúk?
2011. szept. 5. 15:49
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
akkor kezdjek el gyúrni?udvarias vagyok előre engedem őket de egyiket se érdekli! vagy hogy szerezzek több pénzt?
2011. szept. 5. 17:13
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
sikeres volt a lényegkiszűrés ahogy látom.. :D
2011. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 oyeacch ***** válasza:

Szerinted az udvariasság abban merül ki, hogy előreengedsz valakit? Ennyi erővel annyi csaj/öregasszony szopkodhatna akit előreengedtem a buszon, hogy nem tudnék megmozdulni tőlük.


A pénz meg... Hogy szerezhetnél sok pénzt? Te sehogy. Énse. Ez nem úgy megy. Ha van kedved adócsalni vagy bankot rabolni, akkor esetleg.


Nyuszi:


Az a problémám a nőkkel, hogy alig ismerek olyat aki normális. Egyszerűen nem teremnek valahogy. Lehet, hogy trágyázni kéne, buza jobban nő tőle. Ismerek vagy 2-3at de abból egy se szabad. Meg még + 100at akik akkora nemtudommik hogy hihetetlen.

2011. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Nalátod, azt se tudok kicsodák-micsodák, de egyből oltod őket.
2011. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Neki a "normális" az általad "izomagyú"-nak tituláltak felelnek meg, aki nem üti meg a szintet, az úgy járhatnak mint Woody Allan a Hatalmas Aphrodité-ben. (Ó nem, Alvy rólad már letettem, de olyan okosnak kel lennie, mint te vagy! - Aztán persze pont olyan okos is lett :)
2011. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 oyeacch ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:29


Nincs rájuk szó, azért írtam úgy, de látom nem sikerült megérteni.

2011. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 Rezko92 ***** válasza:
82%
összes csaj aki normális az foglalt amelyik meg szabad az vagy fizetös vagy rokkant :D (olyan mint a parkolóhely)
2011. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 oyeacch ***** válasza:
LOL :D
2011. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
94%

oyeacch a legelső hozzászólásban talált-süllyedt...csupán azért,amit Szókratész bácsi egykoron mondott,ez az idézet az egyik kedvencem,s amit ír,az a kőkemény igazság...

Amúgy,nem kell nagy állatnak,fullatomkigyúrtnak lenni.Annyi az egész,hogy legyen formád,kiállásod,ne legyél gyökér girhes és hizódisznó sem.Legyen egy normális testzsír%-od és egy férfihoz méltó izomzatod.

De ha annyira igénytelen vagy magadra nézve,hogy neked a saját tested szépsége és egészsége nem fontos,ha magadtól nem jössz rá,hogy ez az egész a TE érdeked,hogy normálisan nézz ki,akkor maradj csak olyan,amilyen vagy,és tegyél fel ilyen barom kérdéseket,ezzel is bizonyítva,hogy mennyire is bizonytalan vagy a személyedet illetően...

2011. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 *Glissade* ***** válasza:

Kedves kérdező, szerintem nálad nem ez lehet a probléma:)

Hanem az, hogy nekem úgy tűnik, nincs semmennyi önbizalmad.

Egy izmos pasi sem menne semmire a lányoknál, ha meg sem merne szólalni, vagy látszana rajta, hogy fogalma sincsen, hogyan kell az elönyősebb oldalát mutatnia mások felé!

De a sport meg a jó külső önbizalmat add, (amit te is és mindenki lát)ennek tudatában már sokkal magabiztosabb vagy minden helyzetben.


Szerintem:


Ha nem nézel ki jól, és nincs önbizalmad = akkor még barátaid sem nagyon lesznek, nem hogy csajod.


Ha nem nézel ki jól és van önbizalmad = akkor a barátaid szeretni fognak és elég nagy esélyed van arra, hogy egy lánnyal összejőj, aki már jobban ismer téged.


Ha jól nézel ki, de nincs önbizalmad = ez szerintem baromi ritka, de a lányok szempontjából ez a legjobb:D


Ha jól nézel ki és van önbizalmad = akkor minden újjadra jutni fog egy lány, akár olyan is akit nem is ismersz.

Bármit is tervezel egy lánnyal nagy eséllyel véghez is viszed, attól függöen mekkora r.b.it néztél ki:D


Ha ezekközül bármelyik és nagyképű vagy, akkor a csajok nem fognak szeretni(tehát gyorsan használd ki őket, mielőtt téged fognak).

2011. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!