Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok véleménye érdekelne?...

Lányok véleménye érdekelne? Mért kell egy pasinak gyúrnia és keménynek lennie?

Figyelt kérdés
csak az izom agyú gyúrósok kellenek a lányoknak? mért nem szereti senki az érzelmes fiúkat?még az aranyos lányoknak is izmos adonisz kell , mit csináljanak a normális fiúk?
2011. szept. 5. 15:49
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Te nagyon "..." vagy... :DDD (így "barátilag hadd mondjam)

"vándorserleget..." :)))))))))))))


Amúgy talán ha még 5x elmondod, biztosan felfogom, hogy kajak és nem kenu. :D

(jóvanna)

Ezzel együtt tartom, h bérelnék egy túrakenut inkább és akkor jöhet a jószág is - megaztán otthon is lehet hagyni, nem egy gyerek.


(emlékszem amúgy erre az órapittyegős sztorira. :) Érdekes dimenziókat nyit meg ezen a téren, az tuti - még sohasem próbáltam így. És mi van, ha ülsz az 1-es villamoson és ott csipog az óra...? Vagy vasárnapi családi összejövetel...?) :D

2011. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 bix ***** válasza:

figy ha jól nevelt a kutya és akik ennyire foglalkoznak agilitiznek stb azok azok, akkor simán vihető lenne, nem para, sőt. én imádom a kutyákat, csak ahol lakok nem lenne helye, meg ugye otthon nem vagyok...az általános tendencia viszont akiket láttam hogy megveszi a bullterit, és hasonló viszonylag divatos kutyákat, aztán nem képes nevelni... nagyon nagyon sok ilyet látok sajnos, azokkal el nem indulnék. normálisan nevelt és lefoglalt kutyával bármikor bárhova.


volt rá példa, szalonnasütés edzőtársakkal, teremből srácokkal, persze nyár elején amikor mindenki befejezte a szálkásítást:D a poén az volt hogy MINDENKI tudta a sztorit, ő viszont azt hitte hogy nem. csippant a telefon, és mindenki egyszerre nézett kb rám, majd meglátták a fejem és borultak is be a röhögéstől... nehéz volt kimagyarázni hogy mi volt ilyen vicces:D

2011. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 bix ***** válasza:
jah és mi az a "..." ? nem értek tiniül:P
2011. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Hát nem akartam írni, h nagyon hülye vagy - mertazért mégiscsak (mittudomén mennyire vagy sértődős), gondoltam valamit behelyettesítesz. :)


Tiniül....

Sztem idősebb vagyok, mint Te. :D


(ez az összejöveteles sztori mekkora) :)))))))))

2011. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

De most már befogom a számat, mert ez már az offok offja, amit művelünk. :)

(bocs, Kérdező)

2011. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 bix ***** válasza:

szép lassan 27 leszek már:)


egyébként meg nem vagyok sértődős típus, nem érzékeny lelkületű tszitszafiljúk sportja ez hogy egy hülyézést komolyan vegyek:)


nah de tényleg off az offra

2011. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Nem szoktam erre az oldalra írni, de ezt megláttam, és éreztem hogy fel kell nyitni a szemed. Először is , a férfi az férfi... nézz utánna, a kezdetek óta mi vadászunk, mi vívjuk a háborúkat/csatákat. A férfi embernek genetikailag is sikerülhet erőssé és edzetté válnia,sőt ez a normális hogy valaki edzett(Bocs hogy az elmult 100 évben nem így alakult a populáris szarságok miatt), és erős.. (Nem izomagyú gyúrósokra gondolok)... Szerintem hátrányos helyzetben vagy, testileg, és lelkileg is ,hogy ilyen kérdést tettél fel. " Normális fiúk " Azért mert nem jársz le edzeni, meg 2 x többet tanulsz mint a gyúrós ? Aki edz, kondizik, teljesen mind 1, ugyan olyan NORMÁLIS mint te. Csak önbizalommal teli, és jobban műveli az életet ezen a téren. Te meg ne sírj, hanem legyél te is ilyen. EZT csináld . Legyél férfi. (Ha meg nagyon szarul csajozol, akor olvass el 1 könyvet ami erröl szól ) ... Mindenképp edz minimum heti 3x. Küzdősport, Kondi igen ajánlott... vagy kondi , és heti 2 football edzés! ELHATÁROZÁS, és VÉGREHAJTÁS kérdése az egész...( Az egész élet ). Ha sportos vagy, jól bánsz a szavakkal, tanulóként is(Esetleg dolgozó) jó eredményeid vannak, teljesen nyert ügyed van. ( Aki mást mond, az hazudik, aki meg egyet ért veled , az gyenge tenni ellene)
2013. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
A válaszok ha másra nem is, de arra jók voltak, hogy a kérdező és minden olvasó lássa, hogy milyen, amikor egy lány lelkesedik egy pasiért. Szegény Cyan érdekében remélem ezt anno bix is észrevette és elhívta randizni ezt a nyomulós lányt.:D
2015. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!