Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal lehet...

Milyen gyakorlattal lehet fejleszteni a bicepsz belső oldalát? KÉPPEL

Figyelt kérdés

[link]


ez kinyújtva, szemből, a könyököm meg a bicepszem. és arra szeretném növelni ahol van a piros csík, hogy egy szintbe jöjjön. ha lehetséges, nem tudom. van erre valamiféle gyakorlat?


2011. szept. 8. 14:40
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

kis lezárható dobozba kell vinni melóba a kaját.

-rizs

-lencse

-tészta

-csirkemell

-sovány marhahús

-csirke comb

-hal

-zöldség /hüvejesek,brokkoli/

-stb.

ezekből össze dobsz valamit és lehet tolni be arc mögé,

én is kis lezárható dobozba vittem melóba a kaját és ha ép félre tudtam vonulni a főnök elől már ettem is.

2011. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez oké, csak egy bajom van vele, hogy nagyon finnyás vagyok ilyen téren :S A friss kaját szeretem, ráadásul ezekben a lezárható műanyag dobozokban "benyálkásodik" a cucc :S Ezért nem könnyű dolog. Amúgy ilyen dolgokat akkor szoktam enni, mikor hazaérek a munkából fél hat tájékán. Ma például két tányér rizs volt a menü borsóval, kukoricával, és összesen hat szelet enyhén fűszerezett pirított csirkemellel. Így imádom, de hogy bevigyem a céghez és ott egyem azt valahogy nem tudom elképzelni :S Ezért maradt nálam a szendvics, azt becsomagolom folpakba és nem nyálkásodik, fél napig még friss.

Szóval ezért nem találtam én egyelőre megoldást, az egyetlen hiba az én "finnyásságom".

2011. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt régebben, habár nem vagyok vékony, de régen az voltam, eszeveszettül hízásra hajlamos vagyok amúgy. De tömegnövelés; nem szemét kaja (csirke-rizs), vagy Marhahús, emelett koncentrálj a bicepszedre és a tricepszedre, mert nem csak csúcsosodik, hanem szélesedik is :)
2012. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Meg gondolom alacsony is vagy, ezért lesz nehezebb dolgod a vastagodással, de nyilván rövid a bicepszed, de megoldódik :)
2012. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi, nem vagyok alacsony, már befejlődött ottis
2012. nov. 27. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!