Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgás formát ajánlotok?

Milyen mozgás formát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Három évet júdoztam, most kipróbálnék valami mást is. Már nézelődtem, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Bármire nyitott vagyok(küzdősporttól a jógáig). A célom, hogy ne a mozgásért mozogjak, hanem legyen valami cél(pl.: a zöld öv, vagy a legszebb piruett).


172 cm vagyok és 61 kiló, ha ez esetleg számít.:)


2011. szept. 8. 15:07
 1/5 anonim válasza:
jégkori,futóversenyek
2011. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerekparozz
2011. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Offthewall ***** válasza:

szerintem Savate, ha budapesti vagy, ha nem, akkor box, birkózás... Testépítés, lovaglás, atlétika, vívás kajak-kenu... Próbálgasd végig, én is azt teszem folyamatosan :) Ha tehetősebb vagy síelés, wakeboard, vízisí...

Én a helyedben nyomatnék rendszeresen valamelyik küzdősportot amelyik megtetszik, mellé kettlebell( ha már megálltál a növésben, 24-5 felett lehetőleg) vagy konditermi edzés az erőszint növelésére, e mellé még ha belefér valamilyen aerob mozgás pl. foci, kézi stb hetente - 2 hetente 1x haverokkal pl. Csak hogy ne gyöpösödj be :D

2011. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettlebell odaver csak ajánlani tudom judo mellé.
2011. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van(vannak?) jó kungfu edzések is, illetve hallottam hogy van nagyon komoly karate is.

savate ökölvívás birkózás meg örök nyerők maradnak, azt hiszem.

2011. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!