Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 cm magas és 52kiló vagyok,...

178 cm magas és 52kiló vagyok, de nincs rajtam izom, milyen mozgás ajánlotok?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy reggelről 30-40perc futás, utána egy egy órás aerobik torna.

Este meg 20-30perc bringázás és utána 20perc hasgyakorlat.

Napközben még néha ugrókötelezés és hulahoppkarikázás. Ettől ehet izmosodni és formálódni? és ha igen kb. mennyi idő alatt?1-1,5hónap vagy esetleg kevesebb is?


2011. máj. 27. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt tényleg mind megcsinálod, akkor simán eléred amit szeretnél elég hamar. :) Nincs mit ragozni ezen. :D
2011. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy. Az első probléma ezzel, hogy egy hétig sem fogod csinálni azt amit leírtál, főleg ha eddig nem nagyon mozogtál. Hidd el tapasztalat, napi 2-3 óra mozgás nagyon sok, nem lesz kedved / erőd hozzá. És amúgy nem akarom elvenni a kedved, de másfél hónap édes kevés hozzá sajnos. Egy formás test évek munkája, főleg ha vékony nehezen hízó alkat vagy. Próbálj meg normálisan enni és mondjuk heti 3-4-5 alkalommal mozogni. Ez lehet aerobik, futás, lejtőn felfelé gyaloglás, alakformáló torna vagy akármi. Hosszú távon viszont meglesz az eredménye
2011. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lesz kedved, ha csoportba beiratkozol, es fix idore kell mennia foglalkozasokra. Pl. a tánc vagy az uszas tanfolyam, vagy a joga, vagy a csaptjatekok nagyon jok, mert szorakoztatók, és csak mellektermékuk a mozgas, izmosodas.:) De ha nem hasznalod az oylan izmokat, amik csak balettnal, tenisznel, stb. kellenek, akkor azonnal eépülnek! A szervezet legeloszor az izmokat bontja le, ha plussz tápanyagokra van szuksege, mert nagyon tápanyagdusak! :) (35/L)
2011. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kajától fogsz izmosodni elsősoban.

Elvégzed az edzéseket és utána feltöltöd őket jó minőségű fehérjével és szénhidráttal.

Az 1 hónap meg gondolom vicc.

Fél múlva egy jó étrenddel már láthatónak kell lennie a változásnak,de kb 1 év kell hozzá.

Meg persze nem aerob gyakorlatok hanem célzott testépítő edzés,vagy testsúllyal végzett erő gyakorlatok.

2011. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 escrogar ***** válasza:
utolsó válasza tökéletes, ugyanezt írtam volna, csak nem ennyire összeszedetten :)
2011. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!