Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány mg L-Carnitint vegyek be...

Hány mg L-Carnitint vegyek be edzés előtt? És edzés előtt mennyi idővel?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenem van. De sehol nem írja hogy mikor kell bevenni. Az van ráírva hogy napi 1db(500mg karnitin) javasolt. Viszont 500mg az nem kevés? 170cm/61kg 23éves nő vagyok.


2011. szept. 9. 17:42
 1/8 dirtboy ***** válasza:

rossz a link mert nem látom a terméket amit vettél.

Szard le hogy mit javasolnak, 500az tuti kevés.

Én scitec liquid carni-x 100 000-et használtam,abból egy adag 2500mg karnitint tartalmaz, egy adag 12,5ml volt én ittam 20ml.

edzés előtt 30-60percel kell a karnitint bevinni,de csodát nem kell tőle várni,ha nincs fogyókúrás diéta akkor semmi hatással nem lesz.

jaj de, erőnlétben lesz hatása legalábbis nálam volt azért is ittam.

2011. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2011. szept. 9. 18:58
 3/8 A kérdező kommentje:

Diéta és spot már megvan egy jó ideje,már csak az utolsó kilók vannak hátra,amik elég keservesen mennek le,hátha ez segít valamicskét. Az is jó ha jobban bírom majd az edzést.

Akkor vegyek be 2-3kapszulát? Nem lesz sok?

2011. szept. 9. 19:01
 4/8 A kérdező kommentje:

Régebben én is próbálkoztam a "folyékony" karnitinnel,de annyira rosszul lettem az ízétől hogy egyáltalán nem bírtam még edzeni sem. Úgyhogy marad a kapszula forma.


Esetleg nem tud valaki olyan kapszulát amiben több karnitin van egy darabban? Vagy ez is jó csak vegyek be többet?

2011. szept. 9. 19:06
 5/8 dirtboy ***** válasza:

nyugodtan vegyél be belőle többet is.

itt egy másik tabis l-karnitin,ebben van taurin is ami segít az edzésben. (ha megnézed ez sem egyet ajánl)


[link]

2011. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
750-1000mg mehet bátran 2000 felé azért ne menj. De 170 cm-61 kg és van rajtad zsír? Szerintem előbb tömegnövelés :)
2011. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van még rajtam zsír,pláne a combomon. Így nőként azért nem lenne szívemcsücske a tömegelés:)
2011. szept. 9. 19:39
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor 2-3db(1000-1500mg) kapszulát fogok bevenni.

Meddig van hatása a karnitinnek? tehát edzés előtt beveszem fél órával és edzek 1,5órát,addig kitart?

Köszi szépen az eddigi válaszokat.

2011. szept. 9. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!