Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Maximális sorozatszámmal...

Balazs00xx kérdése:

Maximális sorozatszámmal edzés közben, és rengeteg csirkemell, rízs, zöldség, meghozza ereményét?

Figyelt kérdés

következő hónapban bevásárlok, 4hónapja nem edzettem normálisan végig egy hónapot bevallom!

most veszek 12kg csirkemell filét, 6 kg pulykamell nugets (nem a legjobb de jó lesz nekem reggelire)

barna rízs, fehér rízs, szőlőcukor, cukor mentes innivaló

alkohol nincs, ill zöldségek, és spenót mert imádom,


3 óránkénti étkezés este 8 ig

és edzéskor maximális sorozat amíg birom birom x6


részletes edzés nem írok ha nem nagy baj , megvan az edzés tervem ami hasznos volt számomra (17-20éves koromig nyomtam , most 4 hónap kihagyás)

21 leszek janba.


2011. okt. 31. 13:13
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:

ez mind szép és jó de ha elfogynak a bevásárolt holmik akkor utána mit szándékozol csinálni?

megint hónapokig tartó pihenő lesz?

2011. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

akkor olcsó szar marad:D mirelitt csirke meg csirkemell sonka

ill akk már ott a kövi fizetésem ,és akkor már jön a fehérje is .. első hónapban szerintem nem feltétlen szükséges


ill még azt elfelejtettem ,hogy egy doboz creatinom is van, ötletes bevinni? fel aztán szintentartani

2011. okt. 31. 13:52
 3/16 dirtboy ***** válasza:

ha nincs elég kes akkor inkább csirkecombot vegyél meg halat.

a kreatinos kérdésedet ne egészen értem.

a kreatint kúra szerűen kell használni,beszedsz egy dobozzal aztán szünet.

vagy te is így gondoltad?

2011. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél 12kg csirkét mert megromlik a pics*ba. Ha tudod hogy pénz szűkében leszel akkor oszd be legyen jó és sz*r minőségű egyszerre inkább. A kondizás egy folyamat, nem pedig egy egy hónapos terv...
2011. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

én perpillanat a November hónapról beszéltem most , hogy kezdetnek elég lesz ez? mivel következő hónapokba viszek bele igen pl halat, marha húst, vitamint, fehérjét, és kombinálok egy két dolgot,


a kreatinra írva igen így gondoltam


bár hirtelen belegodolva, halat is fogok venni pár kg-t

am meg nyilván fagassztóba fogom tenni: ) ennyi húst.. hova máshova: ) zöldség hűtőbe spenót és minden más fagyóba: ) az étkezésre írva

ébredéstől ami reggel fél7kor van este 8ig 3 óránként enni?

2011. okt. 31. 14:35
 6/16 dirtboy ***** válasza:

ébredéstől kell enni de ilyen nincs előírva hogy este 8ig kell.

annyi hogy este már nem kell nyomni befelé a szénhidrátot de protein mehet nyugodtan.

én spociel 8óra után eszem a tojást,túrót,10után iszok még prot shéket meg ilyenek.

2011. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

értelek, megfogadom akkor.

köszi szépen!

ami a sorozatokat illeti , nincs vele baj?

h annyit nyomok amennyit bírok ideális súllyal?

2011. okt. 31. 14:44
 8/16 dirtboy ***** válasza:

hát egy részletet le írhatnál az edzéstervedből legalább 1 izomcsoportot gyakorlatokkal,sorozatokkal és nagyjábóli ismétlésszámmal hogy na mégis kb.milyen ismétléstartományba tartozik az a bukásik tervezet edzés.

egyébként jó ha bukásig csinálod mert úgy kell csak azért nem mindegy hogy kb 8nál van a vége vagy 25 nél azért kérdem.

2011. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6x 14-17

mell;

fekvenyomás,ferde,vagy mínusz hetente váltom, csigán keresztbehúzás, és végül tárogatás,

aztán bicó

álva váltott karral , kalapács, scott,

másik hét

egyenes rúd , 21, kalapács,


hetente váltom ezt a 3-3 féle gyakszit

2011. okt. 31. 15:19
 10/16 dirtboy ***** válasza:

ez szintén nem világos,még ilyet nem láttam

hogy kell érteni azt hogy egyszer van leírva hogy 6x14-17?

minden gyakorlatból 6sorozat van és minden sorozatnál 14-17ismétlést csinálsz?


nincs napokra bontva ezért nem értem hogy most a mellet meg a bicepszet egy napon edzed vagy nem.

meg egy héten hányszor edzed?

meg még az nem világos hogy most ennyi az edzésterved és kész vagy vagy hol van a többi izomcsoport.


valahogy úgy kéne leírni hogy érthető legyen hogy:

hétfő:

tricepsz-bicepsz

tricepsz:

szűken nyomás 6x8

homlokra engedés 5x10

lórúgás 4x12

stb.stb. utána a többi és így érthető

2011. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!